Tegevuskaardid paaridele ARMASTUS

0 из 5
Оценить
Доставка 7 рабочих дней
17,05 €
Обычная цена: 17,95 €
Наличие в магазинах
Eluplaan TEGEVUSKAARDID PAARIDELE ARMASTUS 18+ on loodud selleks, et tugevdada nii uut värsket paarisuhet kui aidata juba kaua koos olnud paaridel taastada värskelt armunute „liblikad kõhus“ tunnet; suurendada partnerite omavahelist austust, kokkukuuluvust ja hingelähedust.
Kaartide sisu inspireerib, motiveerib ja aitab valla päästa fantaasia, murda harjumuspärased mustrid ning toob suhtesse nii kirge ja särtsu kui ka mõnusat maandavat ja tasakaalustavat energiat.

Pakendis on 96 kahepoolset kaarti:
• 3 kahepoolset infokaarti,
• 3 kahepoolset kaarti olulise kirjapanemiseks ja armastuse mõtestamiseks,
• 30 kaarti erootiliste asenditega, pöördel sügava mõttega armastuse tähendusest,
• 60 kaarti paarisuhet tugevdavate ja liitvate tegevusideedega, pöördel 60 kaunist tsitaati armastusest.

Kaartidel olevad mõtted ja tsitaadid armastusest kutsuvad arutlema armastuse sisu ja tähenduse üle. Igaühele meist on sõnale „armastus“ erinev, enamasti teadvustamata tähendus. Vestluse käigus mõtestate armastuse tähendust nii enda jaoks kui ka paarina.
Kaartidel olevate erootiliste asendite eesmärk on pakkuda paaridele inspiratsiooni ja vaheldust intiimse läheduse hetkedeks, erutuse ja emotsiooni loomiseks.
Kaartidel olevad tegevused, harjutused ja ideed toetavad pühendumist teineteisele, aitavad võtta teie imelise paarisuhte fookusesse, toovad suhtesse värskust ja kirge, loovad mõistmist ja harmooniat, aitavad liita teid paarina ning (taas)õppida üksteist paremini tundma.

Kuidas kasutada?
• 1 kaart PÄEVAS! See on 90-päevane intensiivne väljakutse. Võtke või valige iga päev üks kaart ning viige ellu kaardil väljatoodud tegevus.
• 1 kaart NÄDALAS! See on pea kahe aasta jagu paarisuhet toitvaid, tugevdavaid ja liitvaid tegevusi. Võtke või valige üks kaart nädala alguses ning viige tegevus ellu käesoleva nädala jooksul.
Soovitame kaardipakis toodud tegevused, mõtted ja ülesanded täide viia 3–6 kuu jooksul. Nii saate hoida mõnusat tempot ning piisavalt uudsust ja vaheldusrikkust. Ja siis … korrata!

Kuidas ja millega täpselt saavad Eluplaan tegevuskaardid paaridele olla abiks teadlikule suhte hoidmisele?
Kaartide läbimõeldud ja hoolikalt valitud sisu toetab kõiki peamisi emotsionaalseid põhivajadusi: kuuluvus, lähedus, kindlustunne, vaheldus, turvalisus, seiklused, põnevus, areng, panustamine, sotsiaalne olulisus. Kaardid kaasavad ja pakuvad ideid erinevatele isiksusetüüpidele – nii ekstravertidele kui introvertidele, unistajatele ja mõtlejatele.
Kaartidel toodud tegevused katavad kõiki viit armastuse keelt: tunnustussõnad, kvaliteetaeg, kingituste saamine, teenimiskunst, füüsiline puudutus.
Iseenesestmõistetavalt toetavad kaardid paarisuhtes väga olulist kehakeemia ja hormoonide hoidmist: kirge ja iha suurendavad tegevused päästavad valla testosterooni ja östrogeeni; armumise ja külgetõmbe tunnet toetavad ning dopamiini, adrenaliini ja serotoniini vallandavad tegevused; oksütotsiini ja vasopressiini vallapäästvad tegevused toetavad kiindumist ja sügavat armastust.

Eluplaan tegevuskaardid paaridele missioon on olla inspiratsiooniks ja toeks paaridele, kes on teinud teadliku valiku teineteisele pühenduda ning hoida täisväärtuslikku ja õnnelikku elu, mis on täis mõistmist, kirge, armastust, harmooniat, kasvu ja arengut. Kui teate, mida te ise vajate selleks, et tunda end armastatuna, ning sellest, mida eelistab ja vajab teie partner, saate just seda ühisel eluteel luua ja võimendada.

Alles värskes suhtes olles õpite nii iseennast kui ka oma kaaslast paremini tundma, rajades nii tugeva vundamendi ühiseks eluteeks.
Pane tähele! Kaartidel olevaid tegevusi läbi tehes ja armastuse olemust mõtestades mõistate võib-olla, et koos on küll tore ja kehakeemia võimas, aga teie põhiväärtused ja baasvajadused on siiski nii erinevad, et tulevikus paarina kokku jäädes saaksite mõlemad pigem rohkem haiget. Sel juhul saate teha samuti teadliku valiku ja otsuse – kas annate teineteise vabaks või siiski otsustate ühist eluteed jätkata ning koos suhte arengusse ja ilusasse argipäeva panustada.
Pikemalt koos olnud armsal paaril aitavad meie kaardid taastada „liblikad kõhus“ vastarmunute tunde, suurendada hingelähedust ning kujundada täiuslikku ühist tulevikuvisiooni.

Ühiste tegevuste ja tähendusrikaste vestluste abil, iseennast ja oma kallimat paremini tundma õppides, taaselustades erilisi mälestusi ja luues uusi, ületades koos raskusi ning kujundades ühist tulevikku, mõeldes suurelt ja nii isiklikke kui paari ühiseid unistusi ellu viies, suureneb igapäevane rahulolutunne märkimisväärselt.

Jah, õnnelik ja kirglik paarisuhe on võimalik – ka 5, 10, 30 ja 60 koosoldud aasta järel. Sellepärast, et õnnelik ja armastav paarisuhe on teadlik valik ja otsus!

Mugavad ja käepärased (60x88 mm) kaardid on trükitud spetsiaalsele mängukaardikartongile (õhuke ja kerge, mitteläbipaistev) ning kaetud tugeva kvaliteetse lakkviimistlusega.

Vanusele 18+
Kaardid paaridele!
Aeg vastavalt tegevustele.

Autor on Maia Tihvan, neurolingvistilise programmeerimise meister-praktik.

Hoiame omasid. Meie kaardid on loodud ja valmistatud Eestis!
Доставка 7 рабочих дней
17,05 €
Обычная цена: 17,95 €
Наличие в магазинах