Tolmuingel MOT Käsitöönukk

0 из 5
Оценить
Доставка 1-3 рабочих дня
94,05 €
Обычная цена: 99,00 €
Наличие в магазинах
Kes ma olen? Minu nimi on MOT – mina olen tolm. Minu olemasolu avastas ja uuris esimesena üks vabakutseline Eesti kunstnik. Tal paistis erakordselt palju vaba aega olevat, mida tolmurullide põhjalikule uurimisele pühendada. Hiljem selgus, et minutaoliste olendite eluala on ääretult suur ja lai. Lausa piiritu. Mõistagi, sest me koosneme ju tolmust ja tolm on kõikjal. Usu mind!

Iga käsitsi valmistatud MOTi nukk on unikaalne. Sarnaselt tolmurullidele tunduvad nad pealtnäha ühetaolised. Tegelikult ei leia sa ühtki identset nukku. Iga nuku nägu on käsitsi vormitud ja värvitud. Tema sees olev alumiiniumist raamistik muudab nuku paindlikuks. Sinu otsustada jääb, kas see teeb ta graatsiliseks või kohmakaks.

Ettevaatust! Hoia oma nööpidel silm peal! Kui oled kord selle olendikese karbist valla lasknud võid märgata, et mõned sinu nööpidest on kaduma hakanud. Katsetused on tõestanud, et MOT on pööraselt, tulihingeliselt, isegi ennastunustavalt kõiksugu nööpidesse kiindunud. Leides ühe meelepärase nööbi, ei saa ta lihtsalt vastu panna himule see sisse vehkida. Seni pole säärasele kõrvalnähule selgitust leitud. Lihtsalt hoia oma nööpidel silm peal!

Juhtnöörid: Ole mõnus ja muretu. Lihtsalt ava karp ja võta MOT sealt välja. Armasta teda ja mängi temaga. Karbist leiad ka postkaardi. Võta seegi välja ja läkita oma sõbrale.

Seeria: 4
Tootja: AntropoMOT
Доставка 1-3 рабочих дня
94,05 €
Обычная цена: 99,00 €
Наличие в магазинах