Septembris ootame kõiki lapsi Tallinna Solaris Keskuse, Pärnu Keskuse, Viljandi Uku Keskuse ja Tartu Lõunakeskuse Apollosse! Lasteklubis loeme raamatut, meisterdame, mängime ja kohtume põnevate külalistega. Seekord loeme raamatut "Amanda patsid". Klubi päeval on raamatu hind -20%.


Ajakava:

3.09 kell 12.00 Solarise Apollo
3.09 kell 12.00 Viljandi Uku Keskuse Apollo
3.09 kell 13.00 Tartu Lõunakeskuse Apollo
4.09 kell 13.00 Pärnu Keskuse Apollo


Tublimatele osalejatele on auhindadeks raamat "Amanda patsid", DVD Zootropolis ja DVD Hea Dinosaurus.Solarise Apollos loeme raamatut "Amanda patsid", millele järgneb viktoriin. Lasteklubis meisterdame, laulame ja mängime erinevaid lauamänge, näiteks uhiuut lauamängu Joonista ja arva.

 Pärnu Keskuse Apollos loeme raamatut "Amanda patsid", millele järgneb viktoriin. Külla tuleb Karlsson katuselt, mängime ringmänge ja meisterdame pinalit.

 Viljandi Uku Keskuse Apollos
loeme raamatut "Amanda patsid", millele järgneb viktoriin. Külla tuleb Karlsson katuselt, mängime ringmänge ja meisterdame pinalit.    

 Tartu Lõunakeskuse Apollos loeme raamatut "Amanda patsid", millele järgneb viktoriin. Seekord õpime punuma palmikut, mängime patsipunumismängu ja meisterdame värvilise käepaela või järjehoidja. 


Vaata ka möödunud hooaja Lasteklubi pildigaleriid Facebookis

T
utvu ka Apollo e-poe lastekirjanduse valikuga!