Ootame kõiki huvilisi Acharya Shree Yogeeshi "Ärka!" esitlusele, mis algab 6. augustil kell 19.00 Solarise Keskuse Apollos. NB! Esitluse päeval on raamat kaupluses -10% tavahinnast soodsam!

 

Dr Acharya Shree Yogeesh on oma sädelevalt süütute silmade, jõulise ja karismaatilise isiksuse, erakordselt armastava ja kaastundliku hingena ehe näide elavast valgustunud meistrist. Tema enda õpetuse filosoofia kohaselt usub ta, et muutes ühte inimest, suudad sa muuta kogu maailma. Tema sõnum on, et Mahaviri, Buddha, Krishna, Rama, Jeesuse jt meistrite tõeline tarkus peaks olema kättesaadav ja ka arusaadav kõikidele inimestele, hoolimata rahvusest, keelest, nahavärvist ja usust.

 

Dr Acharya Shree Yogeesh on filosoofiateaduste doktor, kes on ka rahvusvaheliselt tuntud valgustunud joogameister, kirja- ja kõnemees. Ta on asutanud Siddhayatan Tirthi, 60 hektari suurusel pinnal asuva vaimse koolituse keskuse ja meditatsioonipargi, mis asub Dallase lähedal, Texases, Yogeesh Ashrami Los Angelese lähedal, Californias, Yogeesh Ashram Internationali Indias ja laste kooli Haryanas, Indias, ning ta on pühendanud üle neljakümne aasta oma elust, et jagada vägivallatuse ja ühtsuse õpetust ning õpetanud totaalselt muutma oma elu, et edeneda vaimsel teel.

 

Dr Acharya Shree Yogeesh näitab, kuidas praktiliselt läheneda vaimsele elule selles maailmas. Tema juhendusel praktiliselt saavutatav aitab Sul kogeda vääramatut õnnetunnet, koguda tarkust ja õppida, kuidas jääda mõjutamatuks hinge tavaliste takistuste ees: nagu illusioon, sisemine vägivald, viha, ego, pettus ja ahnus. Kui Su keha ja mõistus on puhastunud, saad Sa teadma tõde enda ja teiste elu kohta. Su elu ei tundu enam kunagi tühi.


Raamatus "Ärka!" teemad: Mis on hing? Mis on meditatsioon? Kuidas jääda mõjutamatuks hinge tavaliste takistuste ees nagu illusioon, ja sisemine vägivald, viha, ego, pettus ja ahnus? Mis on Karma ja kas sellest on võimalik vabaneda? Kas me valime oma vanemad ise? Selgeltnägemine, inglid, kaitseinglid, vaimud, eksinud hinged.

 

Lisainfo Acharya Shree Yogeesh Eesti kodulehelt: www.yoursoul.info