Varsti anname koostöös MTÜ Baltic Melodyga välja heategevusliku plaadi, millel kõlavad aegumatud Disney filmide tunnuslaulud Eesti armastatud artistide esituses.

 

Selleks, et plaat leiaks endale samaväärse nime, kui on sellel kõlavad laulud ja artistid, palume Sinu abi. Sa mõtled, kuidas?

 

Kirjuta meile aadressile kampaania@apollo.ee pealkiri, mis sobib Sinu arvates kõige paremini iseloomustama Disney tunnuslaulude plaati. Palun lisa kirjale kindlasti ka oma kontaktandmed, et saakisme võidu korral ühendust võtta.
Lase fantaasial lennata - ainsa tingimusena palume pealkirjas mitte kasutada “Disney” nime!

 

Nimesid ootame 31. augustini.
Võitja kuulutame välja 1. septembril Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/  ja Apollo Facebookis. Võitjaga võtame ise ühendust.

 

Auhinnaks parimale pealkirjale on eksklusiivne pakett:
• 2 piletit plaadiesitluskontsertile Nordea Kontserdimajas, 22. novembril 2015
• VIP pääse plaadi tänuüritusele, 22. november 2015
• Eksklusiivne autogrammidega Disney plaat
• 50 € väärtuses Apollo kinkekaarte

 

Inspiratsiooni võivad kõik julgelt ammutada https://www.youtube.com/watch?v=25QyCxVkXwQ

 

Lisainfo: Kindlasti mäletad Sa, kuidas filmis „Lion King“ kõlas laul „Can you feel the love tonight“ või  Tarzani filmis „You will be in my Heart“. Kui sa neid ei mäleta, siis selle sajandi hitt „Let it go“ Frozenist meenub ikka?

 

Nüüd on aga õige aeg kõiki häid ja aegumatuid Disney filmide tunnuslaule meenutada, sest varsti annab Apollo koostöös MTÜ Baltic Melodyga välja heategevusliku plaadi, millel kõlavad aegumatud Disney filmide tunnuslaulud Eesti armastatud artistide esitluses. Nii näiteks saab kuulata, kuidas kõlab Tarzani tunnuslaul Karl-Erik Taukari esitluses või kuidas kõlab Uku Suviste ja Getter Jaani duett laulule „A whole new world“ filmist Aladin. Ja mis on veel eriti äge – toimub suurejooneline kontsert 22. novembril Nordea Kontserdimajas, kus saab kõiki laule ja artiste oma silmaga näha ja kõrvaga kuulda.