Kõige kuumemad tooted augustis!

KUU RAAMAT - "Jahimeeste kokaraamat"
Öeldakse, et inimene on see, mida ta sööb. Jahimehed, nende abikaasad ja elukaaslased, õed, emad, ämmad ning sõbrad söövad maailma parimat toitu – puhtas looduses kasvanud ulukite liha. Järelikult on nad ka maailma parimad inimesed. Nende maailma parimate inimeste, Eesti jahimeeste abiga ongi kokku pandud "Jahimeeste kokaraamat". Selle raamatu suurim väärtus pole retseptide hulk ega erilisus, vaid arvamuste paljusus. Need pole ühe inimese kulinaarsed fantaasiad, vaid tõelised rahvaretseptid, kus ühele maitseb üks, teisele teine. Üks armastab koduseid maitseid, teine mängib võõramaa viljadega, ühele sobib lihtsam kooslus, teine eelistab mitmekihilisi maitsekombinatsioone.

KUU FILM -  "Visa Hing: Hea päev, et surra"
Bruce Willis on tagasi oma kõige ikoonilisema rolliga, kehastades taas kord John McClane´i - tõelist, luust ja lihast kangelast, kellel olemas vajalik oskustepagas ja suhtumine selleks, et mistahes olukorrast omal jalal võitjana väljuda.
Sel korral on sõnadele tegusid eelistav New Yorgi võmm tõepoolest sattunud valel ajal valesse kohta, olles reisinud Moskvasse, et aidata oma poega Jacki (Jai Courtney), kellega tal pole viimasel ajal olnud just kõige soojemad suhted. Olukorras, kus nende kannul on pealtnäha terve Venemaa allmaailm ning kaalukausil pole midagi vähemat kui maailma päästmine, avastavad kaks põlvkonda McClane´i mehi, et nende üsna vastandlikud meetodid toimivad raskes olukorras võrdselt hästi.

KUU PLAAT - Kõrsikud "Sinu südames"
Ansambel “Kõrsikud” loodi 2012. aasta kevadel. Kolm meest – Andrus “Bonzo” Albrecht, Jaan “Orelipoiss” Pehk ja Alari “Päss” Piispea, esitavad eestikeelseid lugusid, nii eesti- ja välismaistelt autoritelt kui ka omaloomingut. Nende lugu “Suuda öelda ei” saavutas selle aasta”Eesti Laulu” finaalis 4. koha ,olles sealjuures žürii lemmikud. Lisaks eelmisel aastal ilmunud plaadile “Kolme peale”, on värskelt ilmunud Kõrsikute uus album “Sinu südames”.

KUU LAUAMÄNG -  Angry Birds Kimble punane
Mäng algab! Saada linnud teele ja püüa olla esimene, kes saab kätte lõpuväljadel ootavad põrsad. Ole tähelepanelik, sest teel varitsevad ka ohud. Kui kaks lindu samal väljal kohtuvad, siis peab üks neist mängu algusesse tagasi lendama.

KUU DIGIMÄNG - "Company of Heroes 2" ( PC)
Ole Punaarmee ponnistustele tunnistajaks ajahetkel, mil napist lüüasaamisest sai uskumatu võiduhetk üle Saksamaa ja leidis aset üks raskeim ning kulukaim sõda Idarindel. Sinu militaarne taktika on just see, mis kallutab sõja Nõukogude Liidu kasuks. Sukeldu taktikalisse võitlusesse, mis paneb kõik su juhi oskused proovile ning tungi Nõukogude Liidu lipu all kuni Berliinini välja.

KUU AJAKIRI
- BDM Souvenir Series
Antud number on pühendatud populaarsele bändile ONE DIRECTION ja annab ülevaate tuuril toimuvast. Ajakirjas on palju pilte ja intervjuud bändi liikmetega.