Osta jõulukingid Apollost ja osale preemiareisi loosis väärtusega 1500€!

Loosimises osalemiseks:
- osta perioodil 15. november - 30. detsember jõulukingid Apollo kauplusest või e-poest
- täida kaupluses loosisedel ja pane see loosikasti
- e-poest ostes saada enda andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress ja tellimuse kinnituse number) aadressil kampaania@apollo.ee Kampaania lõppedes loosime välja õnneliku võitja, kelle saadame 1500 € väärtuses preemiareisele.

***

Kampaania reeglid:

1. KAMPAANIA KORRALDAJA
1.1 Kampaania, „Kingitused, mis tähendavad ja lähendavad“ raames toimub 15.11.2019 kuni 30.12.2019 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)

2. OSALEMISE TINGIMUSED

2.1 Tarbijamängus võivad osaleda Eesti Vabariigis elavad vähemalt 12-aastased kodanikud, välja arvatud Apollo Kauplused OÜ ja kampaania läbiviimisega seotud firmade (Estravel AS-i) töötajad ja nende pereliikmed.
2.2 Osaleda on lubatud inimestel, keda on võimalik tuvastada Eesti Vabariigis kehtiva isikutunnistuse järgi.

3. TOIMUMISE AEG

3.1 Tarbijamäng toimub 15.11-30.12.2019.

4. AUHIND JA TINGIMUSED

4.1 Kampaania auhinnaks on 1500 € väärtuses Estraveli kinkekaart. 
4.2 Estraveli kinkekaart kehtib maksevahendina mis tahes reisiteenuste eest tasumisel kõikides Estraveli reisibüroodes üle maailma. Kinkekaarti on võimalik kasutada võidu vormistamise hetkest 30 kuu jooksul nii ühekordseks lunastamiseks kui ka väiksemate summade kaupa kuni võidusumma täitumiseni. 
4.3 Estraveli kinkekaardi tingimustega saab tutvuda Estraveli kodulehel http://www.estravel.ee/estraveli-kinkekaart/. Võidureisi aitab planeerida Estraveli reisikonsultant.

5. LOOSIMINE

5.1 Auhind loositakse välja hiljemalt 10.01.2020.
5.2 Võitjate nimed avaldatakse hiljemalt loosimisele järgneval päeval Apollo Facebooki lehel ja Apollo kodulehel aadressil www.apollo.ee.

6. OSALEMINE

6.1 Kampaania auhinna võitmiseks peab sooritama ostu kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ning täitma kaupluses loosisedeli. Sooritades ostu e-poest tuleb saata enda andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress ja tellimuse kinnituse number) aadressil kampaania@apollo.ee.

7. LISAINFORMATSIOON

7.1 Tarbijamängu auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega sularahaga.
7.2 Kõik Korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
7.3 Vääramatu jõu (force majeure) asjaolude ilmnemisel on korraldajal ühepoolne õigus katkestada kampaania ja jätta auhind välja loosimata ja/või auhind võitjale üle andmata, teatades sellest koheselt meedia vahendusel.
7.4 Kõik kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusandlusele.
7.5 Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee
7.6 Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee