Apollo aitab valida koolilõpu kingitust - Kingi lõpetajale elamus!
Kampaania periood 24.05 - 22.06.2018


Pereheitmise aeg koolides on kätte jõudnud ja see puudutab lähemalt või kaugemalt meist pea igaüht. Kas toob perepoeg sulle koju põhikoolitunnistuse või kuulud nende õnnelike emade-isade, tädide või lausa vanavanemate hulka, keda rõõmustab oma bakalaureusetiitliga noor eluteele astuja? Ehk oled hoopis ise elupõline avastajahing ning lõpetad järjekordse etapi oma teadmistejanulisel teel?

 

Igal juhul on kõik need imelised lõpud inimeseks olemise teel märgilise tähendusega ning uued algused väärivad tähistamist ja meenutamist. Soovime sulle Apollo valikust välja tuua mõned väärt kingiideed, et saaksid end mõnusalt peomeeleolule häälestada. Koguda elamusi ja kinkida lõpetajale emotsioone!


Kõik, kes sooritavad perioodil 24.05-22.06 Apollost vähemalt 30€ ostu, osalevad Sony Center'i poolt välja pandud Sony 4K seikluskaamera loosis!


Vaata sooduspakkumisi www.Apollo.ee/Koolilopp


Kampaania reeglid

1. Kampaania “Kingi lõpetajale elamusi!“ raames toimub 24.05.2018 kuni 22.06.2018 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania peaauhinnaks on Sony Center'i poolt välja pandud Sony 4K Seikluskaamera, FDR-X3000R.
4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. 
5. Auhinnale kehtivad Apollo kinkekaartide tingimused.
6. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ühe ostuga vähemalt 30 € väärtuses tooteid. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
7. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil sooritanud 30 € ostu.
8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Raamatud OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
9. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel. Võitjad avalikustatakse Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
10. Auhind väljastatakse võitjale Sony Center esindusest.
11. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee 
12. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. 
13. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.