Uus aasta – uued eesmärgid, uued lubadused, uued plaanid? Oled valmis oma pikalt unistatud ideed ellu viima? Kuidas seda teha, sellest räägimegi!

Oled oodatud Solaris Keskuse Apollosse märkmiku "Creativist - Loovinimese Märkmik" esitlusele 4. veebruaril kell 18.00.

 

Esitlusel jagab märkmiku autor Merily Lillevälja mõtteid, kuidas leida häid ideid, kuidas neid ellu viia ning kuidas unikaalne ideemärkmik on toetav töövahend ideede visualiseerimisel, planeerimisel ja elluviimisel.

 

Kõikide esitlusel märkmiku ostjate vahel loosime välja Starter-Pack auhinna väärtuses 30€!

Tule kindlasti, et kinkida endale ja sõbrale uueks aastaks inspiratsiooni, motivatsiooni ja häid mõtteid!

 

P.S! Apollo Klubi liikmena saate esitlusel märkmiku soetada 10% soodsamalt!

 

Märkmikust:

Creativist Loovinimese Märkmik on ideemärkmik alustavale ettevõtjale. See võtab iga idee algusest lõpuni kokku läbi probleemi defineerimise, lahenduse genereerimise ja idee elluviimise planeerimise. Creativist Loovinimese Märkmik on töövahend, millega on võimalik genereerida vähemalt 10 ideed. Iga idee jaguneb kolme faasi, mis loob struktuuri toote või teenuse brändi genereerimiseks. Märkmikus on võimalik teha mõttekaarte, ajurünnakuid, kirjutada kui ka joonistada. Selle efektiivseks kasutuseks on lisatud ka spikker, mis annab juhiseid ja nõuandeid iga faasi jaoks, ning täpilisi, tühje kui ka joonelisi lehekülgi, et kõik mõtted ühte kohta kirja saaks.

 

Jälgi meid Instagramis @Creativist_est

Ja Facebookis @CreativistEST

 

Kohtumiseni esitlusel!