6. oktoobrilil kell 11.00 ootame kõiki lapsi Solarise Apollo lastehommikule.

Vägesid juhib Tibu (Venno Loosaar), kes korraldab lastele vahvaid mänge, ning loeb Kristiina Kassi raamatut "Õpetaja Kusti kummitab". Kristiina Kassi põnevas ja lõbusas jutukogus seiklevad peale kummitava õpetaja ka mustkunstnik, hambahaldjas, hiiglased, nõiad, päkapikud, printsid ja metsakollid. Ja muidugi ka mõned üsna tavalised lapsed ning natuke ebatavalised kassid ja koerad.

Kristiina Kass on varem avaldanud raamatud „Kasper ja viis tarka kassi“, „Käru-Kaarel“, „Petra lood“, „Samueli võlupadi“, „Peeter ja mina“ ning „Nõianeiu Nöbinina“. Raamatu pildid on joonistanud Heiki Ernits. Lastel tasub olla väga tähelepanelik, sest Tibu korraldab juba traditsiooniks saanud raamatuteemalise viktoriini, mille võitja saab vägeva auhinna.

Lastehommikule kogunenud lastele räägivad tule- ja veeohutusest Galina ja Julia. Näha saab erinevaid tuleohutusvahendeid. Lisaks näitame ja õpetame lastele kuidas käituda ohusituatsioonis.

Koos Vunderiga meisterdame lastega vanadest karpidest Lotte raamatupaberi ja Pritt liimiga hoiukarbid või rahakassad. Kas valmib rahakassa või hoiukarp, see oleneb karbi suurusest.
PALUN KINDLASTI KAASA VÕTTA VANAD KARTONGKARBID (näiteks KINGAKARBID).

Tublidele ja mänguhimulistele lastele jagab auhindu Haribo!

Astu kampa!