Reedel, 25. aprillil kell 17.30 ootame kõiki Solarise Keskuse Apollosse, kus toimub Kadri Luige blogiraamatu "Julgus mõelda, julgus öelda" II osa esitlus. Autor räägib sarja sünniloost ning avab oma kirja pandud teekonna salalaekaid ja värvikamaid õppetunde.

 

Oma uut raamatut tutvustab autor nii: 

 

"Armas lugeja, Sa hoiad käes „Julgus mõelda, ­julgus öelda” kinke­raamatu teist osa, kus jagan Sinuga oma järje­kordseid avastusi elust, vaimsusest ja armastusest. Jätkan oma teekonda ja ilmselt jätkub avasta­mis­rõõmu uute mõtete ja arengutega veel pikaks ajaks – täpselt nii kauaks, kui on elupäevi antud. Mind rõõmustab sii­ralt, et oled endiselt minuga ja saame teineteisele toeks olla, nii hea­del kui ka rasketel aegadel. Elu koosnebki ­tõusudest ja mõõnadest – jätkugu meil julgust elada!

Sel hetkel kui Sina seda raamatut loed, on see kõik minule juba eilne tõde. Täna on uus päev. Aastaid ­uskusin, et on olemas tõeline armastus... Pole olemas! Tõe­lised mehed... Pole olemas! Hea ja halb, tõde ja vale...  Ei eksisteeri! On lihtsalt armastus. Pole olemas valet ­armastust, armastus lihtsalt ON. Millised need mittetõelised mehed on?! Mees on mees, mees on ime! Mis õiged ja valed teod, mõtted, valikud?! Kes ­ütleb, et on vale? Minu tõde on minu tõde ja punkt. Minema kõik see vana pahn, mustrid ja uskumused! Viska ka Sina minema kõik see, millesse uskusid eile ja mis Sind täna enam ei teeni. Aeg on edasi minna."

 

Kohtumiseni Solarise Apollos!

 

Vaata ka: "Julgus mõelda, julgus öelda" I osa