September on Apollos käsiraamatute kuu!


Seoses sellega toimub sel laupäeval (14.09) Apollo esinduskaupluses Solarises keskuses suur kokaraamatute päev, mille raames parimate tänavuste kokaraamatute autorid tutvustavad oma raamatuid testivad rahva silme ees ka oma parimaid retsepte.


Sel üritusel saad teada, mis on toortoit, kuidas oma aiasaaduseid õigesti purki pista, miks pirukad nii kuramuse maitsvad on, kuidas toituda tervislikult jne.


Ühtlasi küpsetame gluteenivabasid pannkooke ja muhvineid, pakume magusaid ja soolaseid tervislikke suupisteid ning saame teada nende edukate kokaraamatute tekkelood.


Päeva juhib tunnustatud kokk ja suur tervisliku toidu austaja Angelica Udeküll.


Sel päeval esitleme järgmiseid raamatuid:
12.00-13.00 - „Toortoit“ (Elisa Oras, Mariin Manglus)
13.00-15.00 - „Eesti hoidised ja toidud õuntest“, „Eesti hoidised ja toidud metsamarjadest“, „Hoidiste etiketid ja retseptid. Puuviljad ja marjad“, „Hoidiste etiketid ja retseptid. Köögiviljad ja seened“ (Põltsamaa Ametikool, Pärnumaa Kutsehariduskeskuse õppejõud)
15.00 – 16.00 - „Parimad kodused pirukad“ (Pille Enden, Lia Virkus, Tiina Lebane)
16.00-17.00 - „Gluteenivabad toidud“ (Maire Vesingi)
17.00-18.00 -  „Värvilised salatid” (Angelica Udeküll)

 

Anna teada, kas oled tulemas ja kutsu ka sõbrad kaasa...


Vaata veel raamatuid:
Palju soodsaid käsiraamatuid;
Käsitöö- ja kokaraamatud;
Ajakirjad kokakunsti armastajatele

Samast sarjast toimub 21. septembril Tartu Lõunakeskuse Apollos suur käsitööpäev, mida juhib Terevisiooni käsitöötoimetaja ja R2 saatejuht Laura Kõrvits.

Apollo käsiraamatute maratonesitluste ehk isetegemise rõõmu päevade eesmärgiks on esile tõsta teoseid, mis väärivad tunnustamist. Ühtlasi tutvustada Eesti autoreid, käsitöömeistreid ning toidukultuuri edendajaid avalikkusele, innustades eestimaise käsitöö ning kokanduskultuuri uusi avastusi ning hinnatud traditsioone kodus järele proovima.Apollo soovib rõõmu isetegemisest!