Salaarmastus

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
21,80 €
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes
Wenda pingutab, et üksinda esivanemate kodu Creswell Courti korras hoida.

Tema vend Robbie, lord Creswelli tiitli kandja, veedab aega Londonis, kus ta on saavutanud menu nii kõrgseltskonnas, Walesi printsi kaaskonnas kui teda ümbritsevate kaunite daamide seas.

Prints piinleb, kuna kuninganna Victoria ei luba tal kuidagi riigivalitsemises osaleda ja selle korvamiseks liigub mees ühe veetleva naise embusest teise juurde. Eriti naudib ta salajasi nädalavahetuse võõruspidusid sõprade maamajades. Tavaliselt käib seal kümneliikmeline seltskond ja iga härra võtab kaasa valitud daami.

Robbie kohkumuseks pakub Walesi prints välja, et soovib külastada Creswell Courti, mille maalid on kuulu järgi imelised. Robbies tekitab mõte õudu, aga ta ei saa keelduda ja kiirustab koju, et Wendale teada anda printsi soovist tulla nende koju kuninglikule võõruspeole.

Wenda imestab ilmselgelt, kuidas nad seda endale lubada saavad, ja satub ärevusse, kui Robbie võtab seinalt kaks väärtuslikku maali, mis kuuluvad maja pärandi hulka. Ta teatab õele, et leidis kunstniku, kes need nutikalt kopeerida suudab, nii et pärandihaldurid ei saa arugi, et originaalid on kadunud.

Wendal õnnestub maja korda teha, samas kui Robbie kohtub ootamatult kauni noore naisega, kes väidab end abielus olevat...
Tarne 7 tööpäeva
21,80 €
Tavahind: 22,95 €
Saadavus kauplustes