SEIK pudel gym? no gin

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
26,55 €
Tavahind: 27,95 €
Saadavus kauplustes
Kas teadsid, et vee joomine aitab ajul maandada stressi ja ärevust? Kui seisad silmitsi probleemiga, kuidas päeva jooksul piisavalt vett juua, siis SEIKi stiilne veepudel aitab sind sammu lähemale oma eesmärgile. Oma isikliku veepudeliga hoiad kokku raha ning säästad keskkonda, sest ei pea poes järjekordse plastikpudeli järele haarama, vaid saad oma pudeli täita puhta kraaniveega. Pudel kannatab ka kuuma kohvi või teed, seega võid selle kaasa võtta näiteks oma järgmisele matkale.

SEIKi veepudelite stiilne disain ja värvid on aksessuaariks töölaual või käekotis.

Pudelid on valmistatud roostevabast terasest, millel on vaakumisolatsiooniga kork, mis tähendab, et sa ei leia pudeliga samast kotist läbivettinud arvutit või märkmikku.
Pudelite välispind on libisemiskindel ja seinad kahekordsest roostevabast terasest, mis hoiab joogi vähemalt 6 tundi kuumana ning 12 tundi külmana. Meie pudelid ei anna sinu joogile metalli maitset! Pudelid on BPA vabad ning mahutavad 500 ml.

Funktsioonid:
• Mahutab 500ml
•Topeltseinaga roostevabast terasest materjal
•Isoleeritud 6h kuum / 12h külm
• BPA-vaba
• Ei mingit metallilist järelmaitset
• Kriimustuskindel viimistlus

Pudeli hooldamine:

Ära pane pudelit ahju, sügavkülma või mikrolaineahju. Sobib kuumade ja külmade vedelikele hoiustamiseks, välja arvatud gaseeritud joogid.

Pese pudelit käsitsi, kasuta õrnalt pudeliharja ning vett ja 1 tl söögisoodat. Tugevalõhnaliste puhastuvhanedite lõhn ja maitse võivad pudelile külge jääda.
Tarne 1-3 tööpäeva
26,55 €
Tavahind: 27,95 €
Saadavus kauplustes