Kõik Apollo püsikliendid, kes tegid ajavahemikul 4. august kuni 7. september Apollo kauplustest või e-poest vähemalt 30eurose ostu, osalesid kolme Apollo e-lugeri loosimisel!

Ja õnnelikud võitjad, kes saavad endale Apollo e-lugeri on:

Illa Põldma
Katri Jaanimägi
Reigo Soosaar

Palju õnne võitjatele! Võitjatega võetakse ühendust!

Apollo e-luger on esimene eestikeelne ja Eesti e-raamatute poega e-luger! Apollo e-lugeriga saad igal ajahetkel kõige uuemad e-raamatud üle Wifi vaid ühe klikiga alla laadida.

Apollo e-lugeri ekraan on läikevaba, taustvalgustusega, puutetundlik ja kõige moodsama e-Ink tehnoloogiaga. Lisaks eelamainitule on lugeris MP3 mängija (mida enamus lugeritest tänapäeval enam ei leia), mis võimaldab kuulata muusikat ja audioraamatuid. Lugerisse on lisatud ka arendavad ja mõtlemist nõudvad mängud nagu Sudoku, Male, Klondike.


Kordame üle veelkord ka kampaania reeglid:


1. Kampaania toimumise aeg 04.08.2014 - 07.09.2014.
2. Kampaania korraldaja on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336000, e-post: info@apollo.ee)
3. Kampaanias loositakse välja 3 Apollo e-lugerit (värvus: must; hind: 156 €).
4. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient ja sooritama kampaania perioodil Apollo kauplustest vähemalt ühe 30eurose ostu või e-poest vähemalt ühe 30eurose tellimuse. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide kampaaniaperioodil tehtud üle 30euroste ostude hulgast.
5. Kampaania auhinnad saab kätte kõikidest Apollodest alates 9.-30. septembrini 2014, kui pole kokku lepitud teisiti.
6. Kampaania auhinna võitjad kuulutatakse välja 8. septembril Apollo kodulehel www.apollo.ee ja Apollo Facebookis ning võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil.
7. Võitja saab kampaania auhinna kätte isikut tõendava dokumendi esitamisel.
8. Võidetud auhinda ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga, auhinna maksumust ei hüvitata rahas.
9. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
10. Lisainfo kampaania kohta: www.apollo.ee