KUU RAAMAT - Robert Galbraith "Käo kukkumine"
„Käo kukkumine“ on J. K. Rowlingu 2013. aastal ilmunud romaan, mille ta avaldas Robert Galbraihti nime all. See on klassikaliste sugemetega võrratu kriminaalromaan, milles eradetektiiv Cormoran Strike uurib ühe supermodelli enesetapujuhtumit.

KUU FILM -  Paras pähkel DVD
Tulvil vapraid kangelasi, kavalaid pahalasi, üliohtlikke päästeoperatsioone, koomilisi kaklusi ning lihtsalt nabani nalja, on "Paras pähkel" üks lahedalt lõbus ja pööraselt tempokas animaseiklus kogu perele.
 

KUU PLAAT -  Vaiko Eplik VIII - Nelgid CD
1. Reede avab väravad
2. Käis ja naeris
3. Juulia
4. Mina ja Mr Bean
5. Nelgid
6. Suu lilli täis
7. Kuningal on külm
8. Tantsijad
9. Suudluste aeg
10. Tiitrid
 

KUU LAUAMÄNG - Mängukaardid UNO Planes

UNO on kiire, kerge ja lahe mäng igas vanuses mängijale. Mängijad püüavad vabaneda kaartidest, sobitades värve ja numbreid, kui jääb kätte viimane kaart, tuleb hüüda UNO! Vanus: 6+

 

KUU DIGIMÄNG - PC Sims 4
The Sims 4 on elu simuleeriv strateegiamäng, neljas osa The Simsi mängusarjas on nüüd veelgi täiuslikum. Targemad Simsid, uued emotsioonid ja veidrad lood. Uued ehitamis- ja kontrollivõimalused on vaid mõned märksõnad uue Sims 4 võimalustest.


KUU AJAKIRI - Minu Maailm
Minu Maailm on lasteajakiri täis avastusi, mis ilmub 12 korda aastas. Ajakiri Minu Maailm toob rõõmu Sinu perre ja sealt leiad:
Looduse imed
Kõige kummalisemad lood
Mis toimub kosmoses?
Salapärased legendid
Vaimustavad vidinad
Parajalt peamurdmist
Lõbusad katsed
Rohkelt auhindu

KUU E-RAAMAT- Lionel Shriver "Suur vend"
„Suur vend” kõneleb ülekaalulisusest – probleemist, mis on ühtaegu ühiskondlik ja piinavalt isiklik. Romaan küsib, kui palju oleme me nõus ohvriks tooma, et päästa mõnd pereliiget, ja kas üldse on võimalik lähedast inimest päästa tema enese käest? „Suur vend” on romaan õe-venna suhtest, abielust ja rasvumisest; selle autoriks on Lionel Shriver, kelle sulest pärineb ka bestseller „Me peame rääkima Kevinist” (e.k 2008).