OLULINE! Suurenenud mahtude tõttu palume vormistada tellimused pikema ajavaruga, et kaup jõuaks kohale enne pühi. Vabandame!

SKULLCANDY Hesh ANC mürasummutusega Bluetooth kõrvaklapid, must

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
123,45 €
Tavahind: 129,95 €
Saadavus kauplustes
SKULLCANDY Hesh ANC kõrvaklapid on suurepärane kombinatsioon kvaliteetsest helist, mugavusest ja täiustatud mürasummutusest. Need klapid on disainitud muusikakuulamiseks, videote vaatamiseks ja helinautimiseks ning pakuvad erakordset helielamust.

Helikvaliteet: SKULLCANDY Hesh ANC kõrvaklapid pakuvad suurepärast helikvaliteeti, mis tõstab esile iga muusikapala, heliefekti või kõne detailid. Olgu selleks siis sügavad bassid, täpsed kesksagedused või selged kõrged sagedused, saad nautida rikkalikku ja tasakaalustatud heli igas olukorras.

Mürasummutus: Need klapid on varustatud täiustatud aktiivse mürasummutuse tehnoloogiaga, mis vähendab efektiivselt ümbritsevat müra. Seda võimaldab sisseehitatud mikrofonitehnoloogia, mis tuvastab ja summutab välist müra, võimaldades sul keskenduda täielikult oma lemmikmuusika kuulamisele ilma häirivate helideta.

Mugavus: SKULLCANDY Hesh ANC klapid on loodud mugavust silmas pidades. Need on varustatud pehmendustega, mis kohanduvad suurepäraselt su kõrvadega, pakkudes pikaajalist kandmismugavust. Reguleeritav peaosa tagab ideaalse sobivuse erinevatele peaosadele ning tagab, et klappide kandmine oleks mugav ja meeldiv.

Juhtimine: Klapidel on intuitiivne juhtpaneel, mis võimaldab sul mugavalt hallata helitugevust, muusikat ja kõnesid. Saad hõlpsalt vahetada lugusid, vastata kõnedele ning juhtida esitusfunktsioone otse kõrvaklappidest, ilma et peaksid telefoni või seadet käes hoidma.

Aku ja ühenduvus: SKULLCANDY Hesh ANC klapid pakuvad pikka aku kestvust, mis tagab katkematu muusikanaudingu pikemaks ajaks. Need klappid on ühilduvad Bluetooth-tehnoloogiaga, võimaldades sul juhtmevabalt ühendada erinevaid seadmeid nagu nutitelefonid, tahvelarvutid ja sülearvutid.

Kokkuvõttes pakuvad SKULLCANDY Hesh ANC kõrvaklapid kõrgtasemel helikvaliteeti, täiustatud mürasummutust, mugavust ja juhtimisfunktsioone, mis muudavad muusika kuulamise eriti nauditavaks!
Komplektis:

Hesh® ANC juhtmeta kõrvaklapid
USB-C laadimiskaabel
AUX varukaabel

Tehnilised andmed:

Kõrvaklappide tüüp: Bluetooth® Over-Ear
Ühenduse tüüp: Bluetooth® 5.0
Takistus: 32 oomi ±15%
läbimõõt: 40 mm
THD: <3%
Helirõhu tase: 99,63 dB
Sagedusvastus: 20Hz - 20KHz
Kaal: 228g
Tarne 1-3 tööpäeva
123,45 €
Tavahind: 129,95 €
Saadavus kauplustes