Sõbrad tollal ja nüüd

Teine raamat
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
30,35 €
Tavahind: 31,95 €
Saadavus kauplustes
Parimad lapsepõlvesõbrad Rachel Campbell ja Claire West pole üksnes täiskasvanuks saanud, vaid on pärast viitteist aastat ka lahku kasvanud…

Pärast isa lahkumist pidi Rachel pühendama oma elu majapidamisele, et hoolitseda kahe noorema õe, invaliidist ema ja kolmeaastase õepoja eest. Kui Rachel parajasti ei rabele, et nende kõigi järele vaadata, teenib ta elatist rikaste perekondade majade koristamisega, kaasa arvatud Westide kodu, kus nüüd ootab teda üllatus.

Terve elu teiste inimeste hoovustes triivimist on jätnud Claireʼi hätta. Kõigepealt olid need tema vanemad, seejärel populaarne õpilasgrupp koolis ja lõpuks tema peigmees. Nüüd on ta Hartley-by-the-Seasse tagasi tulnud, et kõigest toibuda. Kuid Racheliga kokkusattumine toob tagasi mälestused minevikuvigadest ja Claire mõtleb, kas tal on nüüd julgust neid parandada.

Varsti palub Claireʼi vend Andrew Rachelit, et ta hoiaks Claireʼil silma peal, mis on küll viimane asi, mida kumbki naine tahab. Aga kui nende elu ähvardab koost laguneda, hakkavad mõlemad mõistma, et kõige rohkem vajavad nad sõpra. Seda laadi sõpra, kes nad kunagi teineteisele olid ja võibolla saavad jälle olla.
Tarne 1-3 tööpäeva
30,35 €
Tavahind: 31,95 €
Saadavus kauplustes