Neljapäeval, 11. detsembril kell 16.00 algab Solaris Keskuse Apollos Sogyal Rinpoche "Tiibeti raamatu elust ja surmast" täiendatud kordustrüki esitlus. Tekste raamatust loeb ette näitleja Külli Teetamm. NB! Esitluse päeval on raamat -10% tavahinnast soodsam!

Tegemist on rahvusvaheliselt tunnustatud Tiibeti budistliku õpetaja Sogyal Rinpoche  põhjaliku teosega, mis ühendab iidse Tiibeti tarkuse ja tänapäevased teaduslikud uuringud surma ja suremise ning universumi olemuse kohta. Raamat, mida võib pidada üheks täiuslikumaks ja autoriteetsemaks Tiibeti budismi õpetuste käsitluseks, selgitab "Tiibeti surnuteraamatu" vaateid elule ja surmale.

 

Raamat keskendub küsimusele, kuidas mõista elu tõelist tähendust, kuidas leppida surmaga ning aidata surijaid ja surnuid. Sogyal Rinpoche käsitleb põhjalikult ka püsimatust, karmat, kaastunnet ja erinevaid meeleharjutusi. See väga elujaatav raamat on kirjutatud taolise soojuse ja mõistmisega, et üks lugejatest ütles: “Ma ei tea, mis see on, aga see raamat lihtsalt armastab mind!”

 

Kohtumiseni!