Suits peeglis

0 viiest
Hinda
Toode on väljamüüdud!
Petis ja võrgutaja Meredith Spooner elas kiiret elu ning suri noorelt. Ilmneb, et ta viimane pettus jäi ta sõbranna Leonora Huttoni klaarida. E-mail, mille talle oma elu pärast kartev Meredith saadab, on kerglasem kui kunagi enne, kuid annab Leonorale täpsed juhised pooleteise miljoni väljapetetud ja maksuvabale kontole kantud dollari kättesaamiseks ning teatab, et pangaseifi võti on teel.
Leonora ei taha selle räpase, väikese kolledži heategevusfondist väljapetetud rahaga vähimatki tegemist teha. Thomas Walker, kelle Meredith on võrgutanud ja osavalt rahast lagedaks teinud, on Leonorat juba kaasosaluses süüdistanud. Leonora asub viivitamatult tegutsema, et raha kätte saada ning see õigele omanikule tagastada. Kuid pangaseifist leiab ta kaks asja: raamatu Peeglimajast – häärberist, mis on täis antiikseid peegleid, mille segadusseajavad peegeldused loovad lõpmatuse illusiooni ja kus Meredith oli oma viimase pettuse ettevalmistamise ajal elanud, ning kausta, mis sisaldab kolmekümne aasta eest seal majas aset leidnud ja tänaseni lahendamata mõrva kajastavaid ajaleheväljalõikeid.
Leonora teeb Thomas Walkerile järgmise ettepaneku: ta tagastab raha, kuid vastutasuks peab mees aitama tal välja selgitada, mis Peeglimajas tegelikult juhtus. E-mailis on Meredith kirjeldanud Walkerit kui meest "keda võib usaldada". Kuid Peeglimaja illusioonilises ja moonutatud maailmas kipub Leonoral tegelikkus käest libisema.
Toode on väljamüüdud!