Suur kirjanduse mälumäng koolilastele

I - III kooliastme keele- ja kirjandusteemalised küsimused ja vastused arvestades riiklikus õppekavas soovitatud teoseid ja autoreid
0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
16,10 €
Tavahind: 16,95 €
Saadavus kauplustes
"Eestlased on küll vist aegade algusest armastanud mõistatamist, nii on ajalooõpikutes kirjas – õhtupimeduses koguneti, jutustati lugusid, võisteldi keerdküsimuste ja mõistatuste lahendamises. Nii anti edasi esivanemate tarkust, kuid arenes ka nutikus ja loomingulisus.
Selle raamatu mälumängude koostajateks on Eesti Emakeeleõpetajate Seltsi liikmed, õpetajad, kes armastavad väga oma tööd, on avara mõtteviisiga, põhjalikud ja ei piirdu üksnes faktide kontrollimisega. Kuid fakt ei ole tähtsusetu, selle tundmine avab väravad loomemaailma ja telgitagustesse. Faktide ümber olev on põhjatu ja huvitav, ilma seoste ja olustiku tundmiseta ei saa käsitleda ühtki teost ega koostada ülesandeid ja küsimusi.
Raamatus on nii uuema kirjanduse kui ka eesti tüvitekstide mänge, mis lubab ennast proovile panna igaühel, lahendajal pole ei vanuse- ega hariduspiire, peaasi, et raamat on loetud. Kui kirjanike kohta on vähem teadmisi, saab neid mängudest juurde hankida, sest vastused on ainult lehe pööramise kaugusel.
Kirjandusõpetajad loodavad, et mälumänguraamatu küsimused ergutavad õpilasi, lapsevanemaid, õpetajaid ja teisi kirjanduse sõpru lugema ja arutlema raamatute sisu ning probleemide üle. Ja armastama lugemist.
"
Tarne 1-3 tööpäeva
16,10 €
Tavahind: 16,95 €
Saadavus kauplustes