Suvemaja saladus

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
29,40 €
Tavahind: 30,95 €
Saadavus kauplustes
Meeleolukas rannalugemine armastuse leidmisest kõige ootamatumates kohtades.

Callie Weaver ja tema parim sõbranna Olivia Dixon on lõpuks oma unistuse teoks teinud – nad on paigutanud kõik oma säästud Põhja-Carolinas Outer Banksi saarestikus pimestavalt valgel liival asuvasse võõrastemajja, mida nad imetlesid juba lapsepõlvesuvedel. Nad kavatsevad selle akendelt soola maha pesta, värvida päikesest pleekinud seinad ja avada selle uksed uuesti majutusasutusena.

Calliel on liiga palju tegemist, et mõelda oma armuelu peale, kuid kui talle heidab silma kohalik südametemurdja Luke Sullivan, on talle siniste silmade ja muretu naeratuse tõttu raske ei öelda. Mees on oma isa kinnisvaraimpeeriumi pärija ja kõmulehed väidavad, et ta on lihtsalt üks järjekordne playboy. Aga kui nad koos ookeanilainetes naeravad, mõistab Callie, et selles mehes on peidus palju rohkem kui raha ja hea välimus.

Just siis, kui tõeline õnn näib olevat käeulatuses, leiavad Callie ja Olivia päeviku, mis on täis saladusi... saladusi, mis tungivad kõikjale üle kogu saare ja võivad paljude inimeste elu pea peale pöörata. Kui Callie päevikut loeb, avastab ta veel ühe saladuse, mis lööb tal lõplikult jalad alt.

Kas torm, mille päevik vallandab, viib Callie ja Lukeʼi jäädavalt lahku, või suudab tõeline armastus nad päästa?
Tarne 7 tööpäeva
29,40 €
Tavahind: 30,95 €
Saadavus kauplustes