Tänavalt troonile

Kuritegelikult teelt. Edukaks ettevõtjaks.
3.3 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
23,70 €
Tavahind: 24,95 €
Saadavus kauplustes
"See on karm, julm ja uskumatult põnev tõestisündinud lugu ühe Eesti tänavanooruki teekonnast läbi kriminaalse nooruse ausaks ning edukaks rahvusvaheliseks ettevõtjaks. Elu tänaval, metalliäri, rongivargus, vanglad, luksusautod ja kõige kaotus on alles selle loo algus…
See on lugu sellest, kuidas kõikide raskuste kiuste on ka sinul võimalik luua endale täpselt selline elu, nagu sa soovid. See on elulugu, põnevik, ettevõtlusõpik ning enesearenguõpik üheskoos. See on lugu, mida iga ettevõtja ja ka ettevõtlusest huvituv tegutseja peaks kindlasti lugema!

Ando Kivilaid - kindlustusettevõtja,
restorani 180 kraadi omanik,
Kaarli esimene sõber

Asjata ei baseeru parimad raamatud või filmid tõestisündinud lugudel. Kaarli lugu on nii uskumatu ameerika mägedel kulgemine, et kui ei teaks ega tunneks teda, siis arvaks, et vähemalt pool on väljamõeldis. Kuidas on võimalik käia ära täiesti „põhjas“ ja sealt tõusta uuesti edukaks ettevõtjaks ja pereisaks on lihtsalt nii uskumatu. Sellest teekonnast ja Kaarli mõtetest sealjuures on kindlasti igaühele mõtteainet.

Herdis Ojasu
2015 - 2017 kirjanduskonkurss Bestseller žürii liige
Autor ja kirjandushuviline, ettevõtja, ema ja maailmarändur

See hoogne raamat juhatab meid ausalt läbi 1990-te muda ja pisarate, vanglate ja seikluste, kohati humoorikate õpetussõnade ning elukogemusega, tänapäeva rikkuse, äri ja perekonnaõnne maailma. Kaarli lugu on positiivne ning siiras, täis detailset lähiajaloo hõngu, mida paljud meist veel mäletavad, kuid pole seda ehk sellise nurga alt
ise läbi elanud, selles on palju äratundmisrõõmu, mõtlemapanevaid seiku ning hämmastavalt täpseid tunnetuspõhiseid tarkusi. See on ladus seiklusjutt, põnevik, aus elulooraamat ning kohati ka kui tõeliselt toimiv ehk praktiline käsiraamat, kuidas elada ning kuidas kindlasti mitte, selles on absoluutselt kõigile midagi- mina luban.
Tarne 1-3 tööpäeva
23,70 €
Tavahind: 24,95 €
Saadavus kauplustes