Kiika sisse

Tasakaalus inimene. Holistilise taimravi teejuht

Holistilise taimravi teejuht
0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Paljude tänapäeva ühiskonnas levinud hädade ja haiguste põhjuseks on puudulik või kadunud kontakt loodusega. Eluviisist tingitult on tasakaal looduse, ööpäevarütmi ja inimese vahel sageli kõikuma löönud. Taimravi ja loodusteraapiate abil saame taas oma keha paremini tasakaalustada ja elujõulisemaks muuta. Taimed tervendavad. Loodus tervendab.
Raamat „Tasakaalus inimene” õpetab sind oma keha kuulama. Selleks on vaja teha veidi uurimistööd, ennast jälgida ja näha tervendamise mitmekülgseid võimalusi. Tasakaalu taastamine ja looduse juurde naasmine tähendab tagasipöördumist iseenda juurde. Mida varem oma keha hädasignaale märgata, seda kergem on haigusest loomulikul teel jagu saada. Mis tahes terviseseisundit on võimalik taimede ja holistiliste teraapiatega toetada.
Kliinilise kogemusega elukutseline taimravispetsialist Maria Noël Groves aitab mõista suhkurtõve, kõrgvererõhutõve, närvivalu, kilpnäärmeprobleemide ja paljude teiste vaevuste tekkepõhjusi ning õpetab, kuidas muuta loodusravimid igapäevase enesehoolitsuse loomulikuks osaks. Autor peab Ameerika Ühendriikides New Hampshire’is taimravikliinikut ja õppekeskust ning on ajakirjade tervisetoimetaja ja kaasautor.
Raamat on jaotatud eri tervisevaldkondi või -teemasid käsitlevateks peatükkideks. Eraldi peatükk on pühendatud valule, aga ka laste ja loomade taimravile. Konkreetsete probleemide põhjalikele meditsiinilistele kirjeldustele järgnevad vastavate tervendavate taimede ja nende omaduste detailsed tutvustused, andmed taimede toitainesisalduse kohta, nende kasutussoovitused ning taimravimite retseptid. Ära on toodud ka ettevaatusabinõud, kõrvalmõjud ning hoiatused taimede kasutamisel.
Raamatust leiab põhjalikke juhtnööre, kuidas teha näiteks puhastuskuure, vältida põletikke, leida abi soolestiku-, närvi- või immuunsüsteemi probleemide korral, tugevdada mälu, südant, nahka, luustikku, immuunsüsteemi, libiidot ja elujõudu. Raamatu lõpus on eraldi peatükk õpetustega, kuidas valmistada droogi, tinktuuri, keedist, äädikat, õli, kapsleid, salvi, kreemi, mähist, kompressi või vanni, rääkimata taimeteest. Valmistamisjuhendid on vajadusel varustatud ka saaduse säilitamisõpetusega.
Raamat on rikkalikult illustreeritud taimi ja drooge tutvustavate värvifotodega.
Toode on läbimüüdud!