Teene

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Janelle Deckeril on vanaema majast õnnelikud lapsepõlvemälestused, ta isegi elas keskkooli ajal seal. Nüüd on ta tagasi koos oma kaheteistkümneaastase pojaga, et haige mamma eest hoolitseda, ning peaaegu midagi ei paista muutunud olevat, isegi mitte Tierney poisid kõrvalmajas.
Gabriel Tierney, kohalik paha poiss. Kaksikud Michael ja Andrew. Pärast kõike, mis nende nelja vahel on toimunud, avastab Janelle jahmatusega, et Gabe elab endiselt St. Marys. Ja mees ei püüa eriti Janelle’i veenda, et ta pole enam seesama tujukas teismeline poiss, keda Janelle kunagi tundis. Kui üldse midagi, siis paistab, et ta püüab teha nii, et naine kindlasti minevikku üles soojendada ei kavatseks.
Tänini, kuigi tema ja Gabe’i suhete kohta võidi palju oletusi teha, ei tea keegi teine, et Janelle oli metsas sellel päeval... päeval, kui kohutav õnnetus Tierney vennad lahku kiskus ja Janelle’i minema ajas. Aga on asju, mida isegi Janelle ei tea, ning kui tema ja Gabe poolelijäänud suhet jätkavad, hakkab ta avastama tõde, mida tema eest varjati, kui ta aastate eest minema jooksis.
Toode on läbimüüdud!