Iga kuu esimesel laupäeval ootame kõiki väikeseid raamatusõpru Solarise Apollosse.

Seekord toimub lastehommik 7. aprillil kell 11.00. Lastehommikule tuleb lastega lõbutsema kunstnik Tibu (Kaupo-Lembitu Keerberg von Timberhoff), kes on tegelane kunagisest lastesaatast "Jälle see Jäpe“, ning keda kehastab Otto Triinuna laste südamed võitnud Venno Loosaar.  Lastehommikul mängime mänge, loeme (jutustame) raamatut, meisterdame ja osaleme viktoriinis. Lastel tasub olla aktiivne ja tähelepanelik, sest tublimatele on auhinnad! Seekordsel lastehommikul loetakse lastele põnevat raamatut „Rokenroll. Luuletused tarkadele lastele“, milles autor Wimberg ütleb, et üks õige rokkar on ikka luuletaja ja üks õige luuletaja on ikka rokkar.

Kuna on lihavõtte kuu, siis tuleb meile külla kokk Angelica Udeküll. Temaga koos saavad lapsed valmistada ise lihtsaid toite. 
 
Lastega koos valmistatavad road:
Kohupiima-kamatrühvlid röstitud pähklitega;
Toorjuustu-kanatrühvlid musta leiva puruga;
Kakaopallikesed;
Täidetud vutimunad.
Iga laps saab esimesed ristsed toidu valmistamises! 
 
Ja ärgem unustagem ka traditsioonilist munadepüha ning selle puhul on meil külas inimesed Vunderist, kelle juhendamisel saavad lapsed ise kaunistada kauni pühademuna.

Ja kallid lapsevanemad, kes kardavad, et poed on munadest tühjaks ostetud, ärge muretsege, sest Solarise Apollos on müügil plastmunad, mida on veel lihtsam kaunistada. 

Lõbusaid tegevusi on igale lapsele, niiet laupäeval kõik Solarise Apollo lastehommikule!

Astu kampa!

Kohtumiseni Apollos!