Septembrikuus kõik-kõik on uus, aga tasakaal on endiselt peaasi! Nüüd on aeg pöörata ühes Apolloga tähelepanu päriselt olulistele teemadele. „Apollo hoolib“ kampaaniast leiad mitmekesise valiku pakkumisi vaimse ja füüsilise tervise ainetel, õpetlikku lugemist lastele ja noortele ning inspireerivat teabekirjandust, kust uusi ideid ja teadmisi ammutada.
Parimad pakkumised leiad Apollo kauplustest üle Eesti ning e-poest! Iga kampaaniatoote ostuga toetad MTÜ Peaasjad tegevust. MTÜ Peaasjad tegeleb vaimse tervise edendamise, probleemide ennetuse, varase sekkumise ja häbimärgistamise vähendamisega meie ühiskonnas.

Jooksid kokku? Harutame lehthaaval lahti! Apollo ja peaasi.ee kutsuvad Sind septembris võtma osa ka vaimse tervise vitamiinikuuris! Raamatute lugemine on üks efektiivsemaid mooduseid, kuidas teha kerge paus ning eemaldada end stressifaktoritest. Kui lugeda raamatuid igapäevaselt vähemalt kuus minutit, siis uuringutele tuginedes võib stress väheneda ligi 68%! Tutvu peaasi.ee nippide ja nõuannetega SIIN.

Osale ka Apollo x Peaasi.ee kirjanduse ja vaimse tervise teemalistel vestlusõhtutel „Kirjandus kui hingetugi”.

Vaata kõiki pakkumisi siit: apollo.ee/apollohoolib
Kampaania toimub perioodil 06.09 - 25.09.2023 (k.a).

Hoolime üheskoos!