Augusti parimad tooted Apollos on järgmised:

 

KUU RAAMAT -  „Kunst olla keerulises maailmas õnnelik“

Raamatus „Kunst olla õnnelik muredest vaevatud maailmas“ tutvustab doktor Howard Cutler lugejatele dalai-laama filosoofiat, kuidas saavutada meelerahu ja leppida paratamatute katsumustega.

Üheskoos uurivad need kaks meest paljusid probleeme, millega praegune maailm silmitsi seisab ja näitavad, kuidas otsida muredele leevendust ja leida oma isiklik tee õnneni.

Läbi erinevate lugude, meditatsioonide ja sügavate vestluste õpetab dalai-laama ära tundma kultuurilisi mõjutusi ja mõttemalle, mis võivad meid õnnetuks teha, leppima isiklikul tasandil raskustega ning mõistma teiste kannatusi, andes ka oskuse neile kaasa tunda.

Raamatusari “Kunst olla õnnelik” hõlmab seeriat raamatuid õnnelikkuse teemal, mille autorid on Tema Pühadus dalai-laama ja Howard C. Cutler, MD. Raamatut

 

KUU FILM -  „Looraks“

Laheda animakomöödia "Mina, supervaras" tegijad toovad meie ette uhiuue linaloo nimega "Looraks", mille aluseks oleva lasteraamatu kirjutas Dr. Seuss, kelle raamatute põhjal on valminud sellised filmid nagu "Horton" ja "Grinch".
"Looraks" jutustab ühest ettevõtlikust 12-aastasest poisist, kes saab ühel päeval teada, et tema unistuste tüdruku südame võitmiseks on vaja leida.. ehtne puu. Ülesande muudab raskeks tõsiasi, et ühtegi puud pole enam alles ning terves linnas on kõik puud ja taimed plastikust ning täispuhutavad! Ehtsa, elava ja lõhnava puu leidmiseks peab poiss tutvuma muinasjutukangelaseks peetava Looraksiga. See on tohutusuurte vuntsidega pisikest kasvu ja pahur olevus, kel on tegelikult hea süda ja kes võitleb kõigest jõust selle eest, et tema maailm rumalate looduse hävitajate poolt lõplikult rikutud ei saaks.

 

KUU PLAAT – Arvo Pärt – Serenity: The Beauty of Arve Pärt 2 CD

Tegemist on plaadifirma Decca UK poolt välja antud duubelkogumiku Arvo Pärdi tuntuimatest töödest – plaatidelt leiab näiteks aegumatud "Spiegel im Spiegel", "Tabula Rasa" osad 1 ja 2 ning sisaldab seitset täiesti uut lindistust Nigel Shorti dirigeermisel, sh. auhinnatud Tenebrae esituses "Cantate Domino" ja Inglise Kammerorkestriga "Cantus in Memoriam Benjamin Britten". Viimane on väljapaistev näide Pärdi tintinnabuli-stiilist, kus on palju õhulist faktuuri, pianissimot ja pause.

Tintinnabul on Pärdi leiutatud kompositsioonitehnika, kus meloodia- ja harmooniahelid on omavahel väga ranges seoses ning kogu kompositsioon allub matemaatilisele loogikale.

 

KUU MÄNG (lauamäng) – Angry Birds

Angry Birds Linnud on selle uue võistlusmängu säravad tähed! Kasutades mängumatti, puuklotse ja Angry Birds linde, saab panna põrsad lendama!
Mängida saab õues või toas ja see sobib nii täiskasvanutele kui ka lastele alates 4. eluaastast.

 

KUU MÄNG (digimäng) - Mario & Sonic at London 2012 (WII)

Kaasahaarav spordimäng WII-konsoolile, kus Mario ja Sonic võistlevad endasuguste seltsis Londoni Olümpiamängude ootuses. Aladest esindatud jalgpall, bädminton, lauatennis jne.

 

Mõnusat suve!