Aita koos Apolloga Eesti koolid kiusamisvabaks!

Igale lapsele ei ole koolialgus oodatud rõõmupäev. Aga koos saame aidata Eesti koolid kiusamisvabaks! Septembikuus on Apollos pildil hoolivus. Pöörame tähelepanu päriselt olulistele teemadele. Apollo hoolib kampaaniast leiad Sina häid pakkumisi keskkonna, tervise, laste ja teadmiste teemadel ja igalt ostult läheb 2 protsenti Kiusamisvaba kooli toetuseks


SA Kiusamisvaba Kool
aitab juba 9. aastat Eesti koolidel Soomes Turu Ülikoolis välja töötatud KiVa programmi ellu viia. KiVa on maailmas ainulaadne teadus- ja tõenduspõhine kiusamisvastane programm. KiVa annab koolidele väga selged, konkreetsed ja toimivad juhised ja tööriistad, kuidas kiusamist ennetada ja vähendada ning kuidas toimida siis, kui sellised juhtumid esile kerkivad, et need leiaksid lahenduse. KiVa toimivus on selgelt mõõdetav, kuna sihtasutus uurib muutusi programmi rakendavates koolides igal aastal. Algavast õpeaastast rakendab KiVa programmi ligi 110 Eesti kooli. Sihtasutuse unistus on aga aidata kõik Eesti koolid kiusamisvabaks. Ka sina saad panna kiusamise vähenemisele õla ala. Ostes Apollost kampaania “Apollo hoolib” kampaaniatooteid. Igalt ostult annab Apollo 2% Kiusamisvaba kooli toetuseks.

"Unistame, et kõik Eesti koolid läheneksid kiusuennetusele tõenduspõhiselt ja süsteemselt. Paraku ei ole meil võimalik vajalikus tempos uutesse koolidesse laieneda. Pakume koolidele mahukat tuge, et programmi rakendamine oleks võimalikult kvaliteetne, kuid see on see kulukas ja meie eelarve väike. Just seetõttu on meil hea meel, et leidub suure südamega inimesi ja ettevõtteid, kellega koos saame luua suure muutuse, et Eesti laste kooliaeg oleks turvalisem ja õnnelikum," sõnas Ingi Mihkelsoo, SA Kiusamisvaba Kool koostöösuhete juht. 


Tule Apollosse ja hoolime koos!