Osta Apollo tervisekampaaniast 20.03-2.04.2017 vähemalt 20 € väärtuses kaupa ning võida 100 € väärtuses treeningtooteid Sportlandilt. Loosis osalemiseks peab olema Apollo Klubi liige või liituma Apollo Klubiga.

Kampaania reeglid

1. Apollo tervisekampaania, "Terves vaimus terve keha" raames toimub 20.03.2017 kuni 2.04.2017 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania peaauhinnaks on 100 € väärtuses ostukrediiti Sportlandilt.
4. Auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
5. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest  vähemalt 20 € eest tooteid tervisekampaaniast „Terves vaimus terve keha“. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
6. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil sooritanud 20 € ostu.
7. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18.a. isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ ja Sportland Eesti AS töötajad ja nende pereliikmed.
8. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel 05.04.2017. Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
9. Võidu kättesaamiseks peab võitja esitama  oma isikut tõendava dokumendi. Peale isikusamasuse kontrollimist antakse võitjatele auhinnad üle Sportland Eesti AS poolt.
10. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee.
11. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. 
12. Lisainfot kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.