Apollos on 2.-22. oktoobril suur RAAMATUMARATON! Maratonil osaleb üle 200 erineva hittraamatu allahindlusega kuni -80%! Üks hea soodustus ajab teist taga! Valikus on väga hea hinnaga väärt ilukirjandust, laste- ja noorteraamatuid, hobiraamatuid, ajaloo- ja elulooraamatuid, teatmekirjandust, psühholoogia ja tervise alast kirjandust jpm.

Kõik kes ostavad Apollost kampaania „Raamatumaraton“ ajal 2.-22.10 ühe ostuga vähemalt 3 raamatut osalevad 3 x 100 € väärtuses Apollo kinkekaartide loosis. Apollo kinkekaarte saab kasutada nii e-poes, kauplustes kui kinodes ja mahlabaaris Blender! Elamusi igale maitsele!

Suure valiku sooduspakkumisi igale maitsele leiad siit: www.apollo.ee/maraton 

Soodne ilukirjandus kuni -80%
Laste- ja noorteraamatud kuni -60%
Hobiraamatud kuni -80%
Psühholoogia- ja terviseraamatud kuni -80%
Ajaloo- ja elulooraamatud kuni -80%
Praktiline teatmekirjandus kuni -68%
Ingliskeelsed raamatud kuni -55%
Venekeelsed raamatud kuni -70%

Sooduspakkumised kehtivad kõikides Apollo kauplustes ja e-poes 2.-22.10.17. Ära jäta teistele edumaad, sest hittraamatud kipuvad kiirelt poeriiulitelt kaduma!

Kampaania reeglid 

1. Kampaania, “Raamatumaraton“ raames toimub 2.10.2017 kuni 22.10.2017 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania peaauhinnaks on 3 x 100 € väärtuses Apollo kinkekaarte.
4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas. 
5. Auhinnale kehtivad Apollo kinkekaartide tingimused.
6. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ühe ostukorraga vähemalt 3 raamatut. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
7. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil ostnud ühe ostukorraga vähemalt 3 raamatut.
8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
9. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel 27.10.2017. Võitjad avalikustatakse Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
10. Apollo kinkekaardid väljastatakse Apollo kauplusest.
11. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee. 
12. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. 
13. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.