5. jaanuaril kell 11.00 ootame kõiki lapsi Solarise Apollo lastehommikule.

Vägesid juhib Tibu (Venno Loosaar), kes korraldab lastele vahvaid mänge ning loeb Mika Keräneni raamatut "Varastatud oranž jalgratas".

Laste krimijutustus, mille tegevus toimub Tartus Supilinnas. Peategelane Mari asub koos oma sõprade ja prantsuse buldogi Matiga otsima belgia professorilt varastatud jalgratast, saades nii lõpuks jälile suurele rattavaraste jõugule. See on hoogne, tempokas ja tänapäevane lugu, mis pakub lugejale peale põneva sündmustiku ka võimalust lähemalt tundma õppida selle kummalise Tartu linnaosa huvitavaid inimesi ja erakordset õhustikku. Olgu lisatud, et raamat põhineb tõestijuhtunud sündmustel...  Lastel tasub olla väga tähelepanelik, sest Tibu korraldab juba traditsiooniks saanud raamatuteemalise viktoriini, mille võitja saab vägeva auhinna.

Külla tulevad liikluspolitseinikud, kes räägivad turvalisusest ja teevad lastele teadmiste kontrolli.

Lisaks voolime Play-Doh voolimismassiga. Play-Doh voolimismass on ülipehme ja iga värv lõhnab natukene erinevalt. Play-Doh valikus on erinevaid komplekte kus lapsed saavad mängida hambaarsti, pitsavalmistajat, kondiitrit ja valmistada palju põnevaid maiustusi jne.

Tublidele ja mänguhimulistele lastele jagab auhindu Anvol!

Astu kampa!