TULE ESITLUSTELE!

Ootame sind Jesper Parve uue raamatu "Mees3. Elu Kutse" eksklusiivsetele raamatuesitlustele!

Esitlused toimuvad:

24. oktoober kell 18.00 Solaris Keskuse Apollos
25. oktoober kell 17.00 Tartu Kaubamaja Apollos
26. oktoober kell 15.00 Pärnu Keskuse Apollos

Esitlustel annab Jesper ülevaate oma uuest raamatust, räägib üldiselt oma tegemistest ja toimetamistest, loeb ette mõned lõigud oma uuest raamatust, vastab lugejate küsimustele ning kolmele inimesele, kes oskavad vastata Jesperi poolt esitatud küsimusele õigesti, kingitakse ka verivärske ''Mees3. Elu Kutse'' raamat koos isikliku pühendusega.

Apollo e-poes on raamat ettetellimisel! Sada esimest tellijat saavad raamatu Jesperi autogrammiga. Telli raamat ette siit: https://bit.ly/2nO5zaT

Raamatu lühitutvustus:
See raamat on minu MEES triloogiast viimane, kuid kõige elulisem ja loodetavasti ka kõige julgustavam. See raamat on sellest, kuidas mina oma Elu Kutse üles leidsin ja kuidas sinnani jõudsin, et elan Paradiisis.

Kas sina oled õnnelik, kas kõnnid oma rada? Kui su vastus on jah, siis võib-olla sa ei leiagi siit väga palju uut, pigem ehk rohkem kinnitust sellele, mida oled juba pikka aega tundnud, mõistnud, kuid ei ole osanud veel sõnadesse panna. Aga ka siis tasub seda raamatut lugeda, sest see aitab veel tugevamini oma jalajälge vajutada maapinda sellel teekonnal, kus praegu oled.
Kui su vastus on ei, siis kindlasti soovitan sul see raamat läbi lugeda.
Käesolev võib olla viimane teos, mida loed just sellel mõttetul töökohal, kus praegu rahulolematult töötunde õhtusse saadad. Just selles, mitte kuhugi viivas suhtes, kus oled. Just sellises negatiivse energiaga elukohas, kus praegu elad. Või just sellises halvas kehalises vormis, nagu praegu oled.

Ma nii soovin, et inimesed oleksid julgemad oma nõudmistes, tahtmistes, küsimistes ja tegutsemistes. Samuti ka oma suhetes ja armastuses. Et neil oleks julgust endale otsa ning sealt edasi ka iseenda sisse vaadata. Seda just sellepärast, et leida üles oma Elu Kutse.

Lühidalt – see raamat on julgusest, ei millestki muust.

Esitlustel saad raamatu Apollo Klubi liikmena soetada 10% soodsamalt!

Kohtumiseni esitlusel!