Jõuluaeg on käes ja Apollost leiad kingitused, mis kalleid inimesi üksteisele lähendavad ning ka aastate pärast midagi enamat tähendavad.
Apollo kauplustest ja e-poest leiad huvitava valiku kingitusi erinevas vanuses lastele - olgu siis veel päkapiku-usku pisipõnnile või
juba maailma-avastajast neiule / noormehele. Ning sinu sõbrale või pereliikmele - just sellisena nagu ta on – seikleja, nautleja, avastaja…
Parima valiku jõulukingitusi leiad Apollo 17 kauplusest üle Eesti või Apollo e-poest https://www.apollo.ee/joulud

Lisaks loosime kõigi jõulukingituse ostjate vahel välja 2000 € väärtuses Apollo kinkekaarte.

Loosimises osalemiseks:

 • osta perioodil 16. november - 26. detsember jõulukingid Apollo kauplusest või e-poest
 • täida kaupluses loosisedel ja pane see loosikasti
 • e-poest ostes saada enda andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress ja tellimuse kinnituse number) aadressil kampaania@apollo.ee
  Kampaania lõppedes loosime välja 20 õnnelikku võitjat, kes võidavad 100 € väärtuses Apollo kinkekaardi!

Kampaania reeglid:

 1. Kampaania, “Kingitused, mis tähendavad ja lähendavad“ raames toimub 16.11.2022 kuni 26.12.2022 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (edaspidi Korraldaja; registrikood: 12252422; Tartu mnt 80d, 10112 Tallinn, Harju maakond; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee).

 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik Korraldaja otsused Kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile Kampaanias osalejatele kohustuslikud.

 3. Kampaania peaauhinnaks (edaspidi Auhind) on 20 x 100 € väärtuses Apollo kinkekaarte.

 4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud Auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.

 5. Auhinnale kehtivad Apollo kinkekaartide tingimused.

 6. Kampaania auhinna loosis osalemiseks peab sooritama ostu kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ning täitma kaupluses loosisedeli. Sooritades ostu e-poest tuleb saata enda andmed (ees- ja perekonnanimi, telefoni number, e-posti aadress ja tellimuse kinnituse number) aadressil kampaania@apollo.ee.

 7. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Kauplused OÜ töötajad ja nende pereliikmed.

 8. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel hiljemalt 2 nädalat peale kampaania lõppemist. Võitjad avalikustatakse Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust loosisedelile või e-kirja lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.

 9. Kui võitjaga ei ole kampaania Korraldajast olenemata põhjustel võimalik ühendust saada loosimisele järgneva 7 päeva jooksul, siis on Korraldajal õigus loosida kampaanias osalenute hulgast uus võitja.

 10. Apollo kinkekaardid väljastatakse Apollo kauplusest või e-posti teel e-kinkekaardina.

 11. Kõik kaebused tuleb saata Korraldajale aadressil Tartu mnt 80d, 10112 Tallinn, Harju maakond või e-posti aadressil info@apollo.ee.

 12. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.

 13. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.