Oled oodatud neljapäeval, 21. septembril kell 18:45-19:45 Tallinna Solarise Apollosse Mariliis Lukk raamatu “Väljapääs minevikust. Anna oma ELULE uus võimalus” esmaesitlusele.

Räägime raamatu loomeprotsessist, autori lugudest raamatus ning emaks olemisest ja lapsekasvatusest üldiselt.
Vestlust viib läbi 4 lapse ema ja naiste liikumisnõustaja Riina Arund.
Kohapeal fotograaf Kai Kuusik-Greenbaum.
Muusikalist meeleolu loob Viivika Viickberg.

Raamatust:
Raamat annab näpunäiteid läbi ehedate ja päris elu lugude, kuidas on võimalik välja tulla väga keerulisest minevikust ning seljatada elus toimunud kurvad ja rasked sündmused.
See raamat on mõeldud kõigile, kellele tundub, et minevik takistab neil elamast elu, mida nad tegelikult sooviksid, takistab olemast naine ja ema, kes nad tegelikult olla sooviksid.
Ausalt endale otsa vaadates kirjeldab Mariliis Lukk oma teekonda, sh kuidas vägivaldne lapsepõlv muutus üleüldiseks vihkamiseks, kuniks saabus pööre.
Algas teekond täieliku andestamiseni, teadlikult elamiseni, koduni, kus tema kolmel lapsel on turvaline kasvada.
Lisaks isiklikele lugudele on raamatus autori kümne enesearenguaasta jooksul kogutud teadmised ja praktilised harjutused, mis pakuvad võimaluse oma valusa minevikuga mitte ainult toime tulla, vaid sellest terveneda, see oma kasuks pöörata.
Mis sinu elus peaks juhtuma, et sa julgeksid oma elu päriselt muuta ja otsustada olla õnnelik?

Autorist
Mariliis Lukk on kolme lapse ema, kes on pühendunud naiste ja emade toetamisele. Ta on loonud Eesti esimese emasid ja naisi ühendava virtuaalse kogukonna “Õnnelik naine, õnnelik ema”, mis koondab enesearengut hindavaid emasid ja naisi. Samanimelistel inspiratsioonipäevadel internetis on olnud kümneid tuhandeid vaatajaid. Tema asutatud Pesapuu Perekeskus pakub lapsevanematele tuge iseenda ja lapse arengut toetavate veebiloengutega.

Raamat on esitluse päeval Apollo Klubi liikmele -10%!

Kohtumiseni Apollos!