14.-29. novembrini toimub Solarise Apollos PÖFFi filmiplakatite näitus. Plakatid on nummerdatud ja kõik saavad hääletada oma lemmiku poolt. 21. novembril loosime välja 2x5 PÖFFi piletit ja 30. novembril Apollo 30eurose kinkekaardi, PÖFFi särgi ja vihmavarju! 

 

2x5 PÖFFi piletit võitsid Krister ja Kerli E, Apollo 30eurose kinkekaardi võitis Saskia B., PÖFFi särgi ja vihmavarju Naila M. palju õnne! Võitjatega on ühendust võetud e-posti teel.

 


 

Apollo filmivaliku leiad siit

Apollo nädala filmide top 10 leiad siit 

 NB! Kui ostad blu-ray filmi Solarise Keskuse Apollost, saad kingituseks PÖFFi ajakirja! Pakkumine kehtib alates 11. novembrist esimesele 100 blu-ray filmi ostjale.
 

PÖFFi esmakordselt välja antud ajakiri pakub artikleid ja intervjuusid festivali teemadel ning terviklikku ülevaadet kogu programmist ja festivali ajal toimuvast nii Tallinnas kui ka Tartus. Ajakiri on müügil kõikides PÖFFi info- ja piletikeskustes Tallinnas ja Tartus ning Apollo raamatupoodides Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Ajakiri maksab kaks eurot.

 


 

14.-16. novembrini toimus kõikides Apollodes (v.a e-poes) suur filmilaat, valik DVD-sid on hinnaga 1.50 €. Suurima valiku filme nii lastele kui suurtele leiad Solarise Apollost!
 


 

Osta Apollo kauplustest või e-poest film DVD-l või BD-l ja võida Pimedate Ööde Filmifestivali eksklusiivne VIP-kaart! PÖFFI VIP-kaart kehtib kahele ja tagab sissepääsu ühtekokku 40le filmiseansile. Kampaanias osalevad kõik Apollo Klubi liikmeks registreerunud kliendid, kes ostavad perioodil 1.-14.11.2014 Apollo kauplusest või e-poest vähemalt ühe filmi (DVD või BD). Võitja loositakse välja 17.11.2014 ja võitjaga võetakse ühendust.

 

VIP-kaardi võitja: Viivika V.