Ootame kõiki moehuvilisi raamatu „Jumestusjutud“ esitlustele Tallinna, Tartu ja Pärnu Apollosse. "Jumestusjutud" on ühtlasi Apollo detsembri KUU raamat. KUU raamatuks valime alati selle kuu Eesti autorite väljapaistvama teose omas kategoorias, mis pälvib seetõttu ka rahva seas suurt tähelepanu!

KUU raamatu "Jumestusjutud" esitlused toimuvad:

Kolmapäeval, 5. detsembril kell 17.00 Tallinna Solarise Keskuse Apollos.
Raamatu kuulsatest kaunitarides on kohal Liis Lemsalu, Maile Grünberg ja Krista Lensin.

Neljapäeval, 6. detsembril kell 17.00 Pärnu Kaubamajaka Apollos.
Raamatu kuulsatest kaunitarides on kohal menukirjanik Kadri Kõusaar.

Esitlusel toimub:

raamatu autorid Kristina Herodes ja Reet Härmat räägivad lähemalt raamatu ideest, loevad ette mõned lõigud teemakohasest peatükist raamatus „Jumestusjutud“, avaldavad naljakamad seigad tegemise protsessist ja säravates peategelastest ja loomulikult vastavad küsimustele ning annavad nõu;
näitame pilte backstagest ja erinevate teemadega lugudest (Solarise Apollos);
meigikunstnik Reet teeb näidismeigi raamatu kuulsatest kaunitest peategelastest, koos selgitustega;
Lisaks jagavad raamatu autorid rõõmuga autogramme ning kirjutavad kingituseks minevatele raamatutele pühendusi!


„Jumestusjutud” on soe ja inimlik meigiõpik, kus modellideks ei ole mitte noorukesed nukunäod, vaid meie armastatud Eesti naised väga erinevas eas. Suur ja kaunis, kõvade kaantega kinkeraamat ühendab endas praktilised ja lihtsad meiginõuanded Reet Härmatilt ja tuntud Eesti kaunitaride humoorikad iluportreed Kristina Herodeselt. Otse elust võetud teemade abil on lihtne selgeks saada, kuidas teha endale kerge päevameik tööleminekuks, särav seltskonnameik õhtuks või täiuslik fotomeik kaunina pildile jäämiseks. Raamatus avaldavad oma ilusaladused Elina Pähklimägi, Krista Lensin, Liis Lemsalu, Merle Palmiste, Anne Veski ja paljud teised huvitavad isiksused. „Jumestusjutud” pakub asjalikku ilunõu ja lõbusat lugemist igale naisele, kes oma välimusest hoolib.