Lior Suchard on maailmakuulus artist ja selgeltnägija, kes sai tuntuks populaarse telesaate „Mantlipärija” võitjana. 29. novembril külastab ta Eestit andes etenduse Nordea Kontserdimajas ja samal päeval toimub ka autogrammitund Solarise Apollos.

 

Oma üleloomulikest võimetest sai Lior Suchard teadlikuks juba kuue aastaselt ja sellest ajast alates on ta end pidevalt edasi arendanud. Lior Suchard on oma elust ja võimetest kirjutanud mitmeid raamatuid. Üks tema raamat „Mentalist: kuidas rakendada oma vaimseid võimeid soovitu saavutamiseks” on  tõlgitud ka eesti keelde ja müügil Apollo raamatukauplustes.

 

Lior Suchard - uskumatu selgeltnägija ja telekineetiliste võimetega esineja elab Tel Avivis. Tema jaoks on väike asi peatada kell, painutada pilguga kõveraks metallmünt teie taskus, suletud silmil ära arvata rahatähe seerianumber, mille te võtate oma rahakotist. Ta ütleb täpselt ära iga täringu numbri, mille pärast on tal ka sissepääsukeeld maailma kasiinodesse.

 

Mõelge alati positiivselt, sest te ei või iial teada, kes loeb teie mõtteid! - selline on meister-mentalisti loominguline kreedo.