Ootame kõiki huvilisi Tartu Kaubamaja Apollos 28. jaanuaril kell 13.00 toimuvale Eduka veebikoolitusäri alustalad raamatuesitlusele.

Raamatu autorit, Sigrit Säga, intervjueerib Armin Pajula. Esitlusel saavad kuulajad häid mõtteid oma veebiäri loomiseks ja kuulda autori enda elust praktilisi näiteid. Samuti jagatakse osalejatele kingitusi ja ka maitsvaid suupisteid.

Raamatust:
Sul on veebikursuse idee? Sul ON juba väga hea veebikoolitus, aga info sellest ei levi nii nagu peaks? Kas selle turundusstrateegiasse on ikka KASV sisse kirjutatud? Veebikursus kui passiivse tulu allikas on maailmas üha suuremat populaarsust kasvatamas ning tasapisi kanda kinnitamas ka Eestis. Edukus jääb kinni turundamisoskuse taha. Kui soovid kõike teha õigesti kohe algusest peale või kohaldada senist turundasmistrateegiat, siis see käsiraamat koos ohtrate näidetega, kogemuslugude ja nippidega aitab sul luua lisandväärtuse oma teadmistele või tekitada passiivse tuluallika, mis ka tõesti tulu toob. Sigrit Säga väljatöötatud KASV-mudeli järgimine võimaldab viia ellu sinu suurepärase koolitusidee, vormida oma väärtuslikud teadmised väärtust loovaks veebikoolituseks ning sinu kui ettevõtja kiiret kasvu nii tuntuses, käibes kui ka sisemises rahulolus.

Esitluse päeval on Apollo klubi liikmetele raamat 10% soodustusega ning peale esitlust on võimalik raamatusse saada ka autori pühendus.

Kohtumiseni Apollos!