Apollos on 28.09-24.10 oktoobril suur RAAMATUMARATON! Maratonil osaleb üle 200 erineva hittraamatu allahindlusega kuni -80%! Üks hea soodustus ajab teist taga! Valikus on väga hea hinnaga väärt ilukirjandust, laste- ja noorteraamatuid, hobiraamatuid, ajaloo- ja elulooraamatuid, teatmekirjandust, psühholoogia ja tervise alast kirjandust jpm.

Kõik, kes ostavad Apollost kampaania „Raamatumaraton“ ajal 28.09-24.10 ühe ostuga vähemalt 3 raamatut, osalevad 5 x 100 € väärtuses Apollo kinkekaartide loosis. Apollo kinkekaarte saab kasutada nii e-poes, kauplustes kui kinodes, O’Learyses, Ice cafes ja mahlabaaris Blender! Elamusi igale maitsele!

Suure valiku sooduspakkumisi igale maitsele leiad siit: https://www.apollo.ee/raamatumaraton

Soodne ilukirjandus kuni -80%
Lasteraamatud kuni -80%
Teabekirjandus kuni -80%
Ingliskeelsed raamatud kuni -80%
Venekeelsed raamatud kuni -80%
E-raamatud kuni -60%
Kõik Amii küünlad -25%
Odoro tooted -30%

Sooduspakkumised kehtivad kõikides Apollo kauplustes ja e-poes 28.09-24.10.2022. Ära jäta teistele edumaad, sest hittraamatud kipuvad kiirelt poeriiulitelt kaduma!


Kampaania reeglid:

 1. Kampaania, “Raamatumaraton“ raames toimub 28.09-24.10.2022 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Kauplused OÜ (registrikood: 12252422; Tartu mnt 80d, 10112 Tallinn, Eesti; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
 2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
 3. Kampaania peaauhinnaks on 5 x 100 € väärtuses Apollo kinkekaarte.
 4. Kampaania käigus osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata võitjale auhinna maksumust rahas.
 5. Auhinnale kehtivad Apollo kinkekaartide tingimused.
 6. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest ühe ostukorraga vähemalt 3 raamatut. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
 7. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil ostnud ühe ostukorraga vähemalt 3 raamatut.
 8. Kampaanias võivad osaleda kõik isikud, välja arvatud Apollo Kauplused OÜ töötajad ja nende pereliikmed.
 9. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel hiljemalt 24.11.2022. Võitjad avalikustatakse Apollo kodulehel. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
 10. Füüsilised Apollo kinkekaardid väljastatakse Apollo kauplusest. E-kinkekaardid edastatakse võitjale e-maili teel.
 11. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil info@apollo.ee.
 12. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele.
 13. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.