Kampaania on lõppenud! Võitjaks osutus Kristel Olesk. Palju õnne!

Osta Apollost 1.-19.03.2017 vähemalt 30 € väärtuses kaupa ja osale 2000-eurose Wris Reisibüroo kinkekaardi loosimises. Võida ja vali ise elamusterohke reisisihtkoht!
* Loosis osalemiseks peab olema Apollo Klubi liige või liituma Apollo Klubiga!

Kampaania reeglid

1. Kampaania, "Alemus" raames toimub 1.03.2017 kuni 19.03.2017 auhinnamäng (edaspidi Kampaania), mille korraldajaks on Apollo Holding OÜ (registrikood: 12252422; Põikmäe 2, Tänassilma küla, 76406 Saku vald, Harjumaa; tel: 6336020, e-post: info@apollo.ee)
2. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud korraldaja poolt käesolevates reeglites. Kõik korraldaja otsused kampaania läbiviimisel on lõplikud ning kõigile kampaanias osalejatele kohustuslikud.
3. Kampaania peaauhinnaks on Wris Reisibüroo kinkekaardid 2000 € väärtuses.
4. Auhinnareis tuleb ära kasutada ühe tervikuna, st reisides maksimum neljakesi koos ja mitte eraldi või eri aegadel.
5. Kui Võitja poolt tellitud reisi maksumus ületab tingimustes kokkulepitud 2000 €, hüvitab Võitja vahe otse Reisikorraldajale arve alusel.
6. Vajalike reisidokumentide olemasolu on auhinna kasutaja vastutada. 
7. Auhinda ei asendata teist liiki auhindadega ega hüvitata rahas.
8. Kampaania auhinna võitmiseks peab olema Apollo püsiklient (või liituma Apollo Klubi lojaalsusprogrammiga) ja ostma kampaania perioodil Apollo kauplustest või e-poest  vähemalt 30 € eest tooteid. Arvesse lähevad ostud, mis on kaupluses püsikliendina registreeritud, ja tellimused, mis on tehtud e-poe kontoga sisselogitult.
9. Kampaanias osalemine on automaatne, võitjad selgitatakse välja kõikide vahele, kes on kampaania perioodil sooritanud 30 € ostu.
10. Kampaanias võivad osaleda kõik vähemalt 18.a. isikud, välja arvatud Apollo Holding OÜ ja Wris reisibüroo töötajad ja nende pereliikmed.
11. Kampaania võitjad selguvad loosimise teel 21.03.2017. Apollo kodulehel www.apollo.ee/uudised/ ja Apollo Facebookis. Võitjaga võetakse isiklikult ühendust püsikliendi ankeeti lisatud kontakttelefonil või e-posti aadressil ja lepitakse kokku auhinna kätte saamine.
12. Võidu kättesaamiseks peab võitja esitama  oma isikut tõendava dokumendi. Peale isikusamasuse kontrollimist antakse võitjatele auhinnad üle Wris Reisibüroo poolt.
13. Kõik kaebused tuleb saata korraldajale aadressil Põikmäe 2, Tänassilma küla, Saku vald, 76406 Harjumaa või e-posti aadressil info@apollo.ee.
14. Kõik kampaaniast tulenevad kaebused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigis kehtivale seadusele. 
15. Lisainfot Kampaaniaga seotud küsimuste kohta saab e-posti aadressil info@apollo.ee.