Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid

0 viiest
Hinda
Tarne 1-3 tööpäeva
36,05 €
Tavahind: 37,95 €
Saadavus kauplustes
Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaartid aitavad Sul igapäevaselt ennast hoida, taastada, või luua iseenda teadlikkuse seisundit, usaldamaks iseenda jõudu, väge ja intuitsiooni ning mitte laskma end mõjutada manipulatiivsetel hirmutamistel välisest maailmas ning jääda iseendaks. Usaldama ja uskuma iseenda sisetunnet. Teadma, et oled väärtuslik, armastatud ja õppima ka ise ennast armastama ning lubama endale heaolu, armastust, küllust, rõõme, õnne, edu ja terve olemist.

Kaardid ei nõua, et tegeled, mingite vaimsete asjadega, vaid need on igale inimesele tõhusateks abilisteks iseendaga ühenduses olemiseks, iseendas tasakaalustumiseks, harmoniseerumiseks, loomaks endas rahu ja tasakaalu seisundit , igapäevaselt, ja olema teadlikkuses, samas ka neutraaluses ning kohalolus igast hetkest, ms sinu elus toimuvad. Siis ei lase Sa end mõjutada, ühiskonna, ühisvälja hirmutamistel või muudel progrmmidel, eeldustel – mis või kes sa peaksid olema, mida peaksid tegema, vaid oled sõna otseses mõttes Sina Ise ehk Iseenda Valgusteadlikkuses.

Kaartide loomisest: Valgusteadlikkuse inspiratsioonikaardid tulid ise minu ellu, sest olin loomas Reiki Inspiratsiooni kaarte aga nad lihtsalt tulid ja lükkasid teiste kaartide väljatulemise edasi. Minu kogemuste põhjal töötavad inspiratsioonikaardid imeliselt. Armastan neid võtta ja soovitangi sellisel põhimõttel, et valid kaardi mingile küsimusele vastuseks ja seejärel saad valida teise kaardi esimesele selgituseks ja kolmanda toetuseks ning juhatuseks esimestelt kaartidelt loetule.
Tarne 1-3 tööpäeva
36,05 €
Tavahind: 37,95 €
Saadavus kauplustes