Jaanuari parimad tooted Apollos on järgmised:

 

KUU RAAMAT -  "Volli kasvab suureks"
Volli kasvab suureks on järg Ilmar Tomuski populaarsetele lasteraamatutele Tere, Volli ning Volli vanad vigurid. Seekordses raamatus Volli muuhulgas istutab puu, kohtub tulnukatega, otsib elektrone, toidab peret, hakkab leiutajaks ... ja lõpuks kasvab suureks.


KUU FILM -  „Seenelkäik“
Poliitik Aadu Kägu sõidab koos abikaasa Viiviga metsa seenele, et mainekampaaniast närve puhata. Nendega liitub juhuslik hääletaja, rahatu rokitäht Zäk, kes on jäänud peale suvetuuri Eestimaa kolgastesse tolknema. Vältides rahvarohkeid seenemetsi, kihutab seltskond umbropsu kuhugi pärapõrgusse, mis paistab metsik ja inimtühi. Samal ajal, kui kolmik avastab end metsa eksinuna, lahvatab meediaskandaal. Uuriv ajakirjandus kahtlustab, et poliitik Aadu Kägu on isiklikuks otstarbeks kuritarvitanud riigi raha. Algab võitlus au, elu ja surma peale nii metsas kui linnas...

KUU PLAAT -  Andrea Bocelli - "Passione"
Passione" on vahemereäärsete armastuslaulude kogumik, kus koos maestroga esitavad laule rida muusikamaailma eredamaid tähti - Jennifer Lopez, Nelly Furtado ja Edith Piaf. Album viib Bocelli taas kokku 16. kordse Grammy auhinnavõitja David Fosteriga, kes produtseeris ka Bocelli 2006. aasta stuudioplaadi "Amore".

KUU LAUAMÄNG -  „Paras paar“

Mängu eesmärk on saada teada, kui hästi partnerid teineteist tegelikult tunnevad. Mängu saab mängida kahekesi või võistkondlikult, paarid paaride vastu. Kui paari vastused kattuvad, saab see, kes küsis, mängulaual ühe sammu võrra edasi liikuda. Võitmiseks peavad mõlemad paari liikmed jõudma oma mängunupuga lõpuväljale. Kui mängu mängib vaid üks paar, võidab see, kes jõuab esimesena lõpuväljale. Mängukarbi sisu: mängulaud, 400 kaarti, 18 roosimärki ja 8 mängunuppu (4 värvi, iga värvi 2 tk.).


KUU DIGIMÄNG - „Far Cry 3“ (ps3,xbox, pc)