Kiika sisse

Vees on asju

0 viiest
Hinda
Tarne 7 tööpäeva
10,99 €
-53%
Tavahind: 23,55 €
Saadavus kauplustes
Kohutav avastus muudab paradiisis mesinädalaid veetva täiusliku paari elu igaveseks – pingeid täis psühholoogiline põnevusromaan on ideaalne valik Ruth Ware’i, Paula Hawkinsi ja Shari Lapena loomingu austajatele.
Mida teeksite teie, kui üks lihtne valik võiks teie elu muuta?
Erin on professionaalse läbimurde piiril olev dokumentaalfilmide tegija, Mark suurte plaanidega nägus investeerimispankur. Kirglikult armunud paar suundub unistuste mesinädalaid veetma troopilisele Bora Bora saarele, kus nad naudivad päikest, liiva ja üksteise seltskonda. Ja siis, kristallselges sinises meres akvalangiga sukeldudes, leiavad nad veest midagi . . .
Kas unistuste elu on tegelikult hoopis reaalsuseks saanud õudusunenägu?
Noorpaar seisab ootamatult silmitsi ohtliku valikuga: kas nähtust rääkida või oma saladust varjata. Nad ei tee ju kellelegi midagi halba, kui nad asja enda teada jätavad? Nende otsus vallandab hävitava sündmusteahela . . .
Kas te olete kunagi endalt küsinud, kui kaua aega kulub haua kaevamiseks?
Teil pole enam tarvis sellega pead vaevata. Catherine Steadmani peibutav hääl hoiab teid tema debüütromaani lehekülgi keerates vaevata oma kütkes. Teravalt läbinägelik ja põnevaid keerdkäike täis „Vees on asju“ ahvatleb lugejat silmitsi seisma lootustega, mille külge me meeleheitlikult klammerdume, ideaalidega, millest ihkame loobuda ja täiuslike valedega, mida me endale ette söödame.
Tarne 7 tööpäeva
10,99 €
-53%
Tavahind: 23,55 €
Saadavus kauplustes