Mäng on lõppenud! Kõigi võitjatega võetakse meili teel ühendust!
Palju õnne kõigile võitjatele!

Registreeri ennast Apollo Klubi liikmeks, osta (8.-16.12) Apollost raamat „Pii elu“ ning osaled automaatselt samanimelise 3D filmi eellinastuse kinopiletite loosimisel.


20.detsembril toimuvatele eellinastustele nii Tallinna kui ka Tartu Forum Cinemase kinodesse loosime 17. detsembril kell 12.00 välja 2x10 kinopääset.

Üks poiss. Üks tiiger. Ja otsatu Vaikne ookean. Imepärane ja haruldane lugu, mis võib panna lugeja uskuma Jumalasse. Kas saab üks lugeja enamat nõuda? Pii Patel, loomaaia juhataja poeg ja veendunud jumalaarmastaja, tunneb kiindumust mitte ainult oma rahvuse usu, hinduismi, vaid ka kristluse ja islami vastu. Kui Pii on 16-aastane, otsustab tema perekond koos oma loomaaia loomadega emigreeruda Jaapani kaubalaeva pardal Indiast Põhja-Ameerikasse. Paraku läheb laev põhja ning Pii leiab end päästepaadist, kus tema kaaslasteks on hüään, orangutan, haavatud sebra ja 200 kilo kaaluv bengali tiiger. Lühikese ajaga teeb tiiger lõpu kõigile teistele peale Pii. Kas Pii ja tiiger leiavad tee mandrile? Kas Pii hirm, tema teadmised loomadest ja nutikus aitavad tal niikaua elus püsida?