Apollo Facebooki mälumäng!

Leia mänguväljakult üles kõik koolitarvikute paarid teistest kiiremini ja võida nädala auhind, milleks on palju koolikaupa! Mängida võid iga päev, nii palju kui tahad. Lisaks loositakse kõigi mängijate vahel välja peaauhind:
Forum Cinemas kinodes kõik filmid kuni aasta lõpuni TASUTA!

Esimese nädala võitja on Eidi Laur!

Eidi saab endale järgnevad koolikaubad:
Koolipäevik;
Helelillad kõrvaklapid (Cresyn);
Lotte õli pastellid, värvipliiatsid, 1 kg joonistuspaberit;
Korrektor Tombow;
DVD „Pii elu“;
DVD „Ühe äpardi päevik“;
Mapedi tahvlimagnetid, roheline marker, spinner kustukas ja teritaja;
Pinal Teknik;
Pinal Viquel;
Carioca täidetud pinal;
Pilot Frixion PRO;
Amos DRY marker ja klaasivärvid;
Harilik pliiats;
Apollo helkur ja pliiats;
Lefranc & Bourgeois guaššid ja pintslid;
Kättemaksukontori vihikud ja joonistusblokk;
Autoga lauamatt.Kutsu ka sõbrad mängima, sest iga uus mänguga liitunud sõber annab Sulle peaauhinna loosimisel ühe lisahääle!

Mängida saad SIIT!

Reeglid:
Kampaania toimub Facebookis ja selle sisuks on 16 kaardiliselt mänguväljalt paaride leidmine. Mäng toimub aja peale. Iganädalase auhinna võidab nädala kiireim mängija. Peaauhind loositakse välja kõikide mängijate vahel kampaania lõppedes.Kampaania lõppeb 08.09 kell 23.59.
Nädala auhinna võidab nädala kiireim mängija. Viiel nädalal loositakse välja viis vaheauhinda ehk koolikaupa firmadelt Apollo, Anibion, Sulemees, Vunder, Mamear ja Epp.
Peaauhinna loosimises osalevad kõik mängijad, kes on mälumängu lõpetanud vähemalt ühel korral. Peaauhinna loosimisele saab lisahääli kutsudes oma sõpru mängu mängima. Iga uus mänguga liitunud sõber lisab kutsujale peaauhinna loosimisse ühe lisahääle.