Oled oodatud raamatu „Tüdruk, sina oled ilus. Parima sõbranna nõuanded“ esitlusele 19. novembril kell 18 Solarise Apollosse!

See on imeilus kingiraamat jõuludeks kõigile 15+, ehk kõikidele noortele naiseks sirguvatele tüdrukutele. Autor Agnes Kajander innustab tütarlapsi oma välist ja sisemist ilu märkama, tunnustama ja kogu komplekti eest õrnalt ja austusega hoolt kandma.

Mitte kunagi varem pole olnud aega, mil ilu kriteeriumid oleksid tõstetud nii kättesaamatutesse kõrgustesse kui praegu. Viimse kui detailini töödeldud meediafotod ja lõputud tootereklaamid võivad nii mõnelegi tüdrukule ja noorele naisele tõsist stressi valmistada. Kuidas teha enda jaoks sobivaimad valikud? Ja mis põhiline – kuidas vaatamata välisele survele jääda iseendaks?

Selle raamatu autor on pikaaegse kogemusega iluajakirjanik, kes pakub lugejale omaenda kogemust justkui sõbranna: ausalt, hoolivalt ja siiralt. Nooremana akne ja logiseva enesehinnanguga võidelnud naine jagab isiklikke lugusid, oma ebakindlusi, eksimusi, hirme, mõistmisi ja õnnestumisi – kõike seda, mida ajakirjadest enamasti lugeda ei saa. Lugeja võib heita pilgu ilumaailma telgitagustesse ning saab teada, mis järeldusteni on jõudnud autor pärast toimetajaameti privileegi proovida ära kottide viisi kosmeetikatooteid.

Kuna inimene on tervik, ei kirjuta autor üksnes välisest ilust, vaid jagab oma kogemusi ja õpitut ka liikumise, söömise, mõtlemise, suhete, eesmärkide ja palju muu vallas, mis inimese heaolu puudutavad. See raamat ei õpeta, kuidas ilusaks saada, sest nagu raamatu pealkirigi ütleb: tüdruk, sa juba oled ilus! Märka oma sisemist ja välist ilu, tunnusta seda ja kanna enda eest hoolt.

Raamat on esitlusel Apollo Klubi liikmele 10% soodsam.

Kohtumiseni esitlusel!