Ajurveeda saladusi

0 viiest
Hinda
Toode on läbimüüdud!
Ajurveeda on teadust ja filosoofiat ühendav traditsiooniline ravikunst, mida Indias ja Sri Lankal on praktiseeritud üle 3000 aasta. See raamat selgitab ajurveeda põhimõtteid ning õpetab leidma loomulikku tasakaalu ja kooskõla kolme dosha vahel. Samuti antakse ülevaade kõigist ajurveeda ravivõtetest, sh meditatsioonist, massaažist, ravimtaimede kasutamisest, õliravist, hingamisharjutustest ja paljust muust. Toitumine ja eluviis on ajurveeda õpetuses kesksel kohal, nii antakse siin toitumissoovitusi igale keha põhitüübile ning näidatakse, kuidas stressirohkel ajal lihtsat ajurveeda eluviisi järgides säilitada hea enesetunne ja meeleolu.Gopi Warrier on ajurveeda heategevusliku haigla ning Ajurvedic Company asutaja ja esimees Suurbritannias.

Dr Harish Verma on üks väljapaistvamaid ajurveeda terapeute ja konsultante Indias. Ta on raamatu A Comprehensive Book of Ayurvedic Medicine autor.

Karen Sullivan on elukutseline kirjanik, kes on spetsialiseerunud terviseteemadele. Ta teeb kaastööd tervele reale ajakirjadele ja on kirjutanud mitmeid raamatuid.
Toode on läbimüüdud!