Eesti popisugemetega hiphop ansamblil Põhja-Tallinnal ilmub 13. oktoobril uhiuus stuudioalbum „Alati olemas“.  Oktoobris ja novembris toimuvad Põhja-Tallinna uue plaadi esitlused Apollodes üle terve Eesti! Suur ja elamusterohke plaadi esmaesitlus toimub sedapuhku Tartu Lõunakeskuse aatriumis 13. oktoobril kell 19.00, kus kõik fännid saavad nautida bändi täispikka kontserti. 

14.10 kell 15.00 Rakvere Kroonikeskuse Apollo raamatupood
18.10 kell 18.30 Solaris Keskuse Apollo raamatupood
27.10 kell 18.30 Pärnu Keskuse III korruse PK Live lava
11.11 kell 15.00 Mustamäe Keskuse aatrium

Esitusele tulevad uued palad värskelt albumilt! Projekt Põhja-Tallinn on tänaseks saanud kümneaastaseks ja jõudnud neljanda täispika albumini, mis kannab nime “Alati olemas”. Nimi sümboliseerib loomingut, mis kestab üle aegade ja nii bändide kui inimeste eluigade. Samuti ka seda, et olenemata koosseisumuutustest, rasketest hetkedest bändi liikmete eraelus ning tõusudest ja mõõnadest on bänd ja loodud muusika kuulaja jaoks alati olemas. Albumil leidub 15 täiesti uut lugu, mille kallal RoundSound stuudios veidi üle aasta tööd tehtud ja vaeva nähtud on. Lisaks Maiale on kaasatud ka külalisvokaale refräänides, seekord kolm meest: Rolf Roosalu, Koit Toome ja Markus Teeäär. Seekordsel kauamängival on senisest suurem roll elektroonilisel saundil ning akustilised pillid lisavad pigem värve ja varjundeid, kuid leidub ka rokkivaid lugusid ja võiks lausa öelda, et üllatusmomente.

Kindlasti on uus album Põhja-Tallinna fännide jaoks nagu värske õhk lämbel suvepäeval ja loodetavasti ei ehmata see kedagi eemale, pigem toob värskem uus suund ning vana hea algne vokalistide koosseis juurde uusi muusikaaustajaid.

Kohtumiseni Apollos!