Jõulud tulevad teatud seltskonnale alati ootamatult ja mõnele kingiotsijale valmistab see kahjuks ka peavalu ja pinget, eriti kui taaskord on kingituste otsimine jäänud viimasele minutile.

Nutikad alustavad kingituste planeerimisega juba varakult. Leides lähedasele sobiva kingituse, saab kinkija tunda tõelist andmise rõõmu ning pühad saavad tulla rahulikud.

Apollo on ette valmistanud spetsiaalse kingisoovituste lehe, kus on välja toodud sadu raamatuid, filme, mänge ja muusikat nii mudilastele, poistele, tüdrukutele, meestele, naistele ja eraldi ka noortele.

Jõuludeks oleme valmis pannud ka eraldi spetsiaalsed kinkekomplektid, mis on sellisena saadaval ainult Apollos. Mitmed kingivariandid on ka hea hinnaga. 

Jõulukampaania pealkiri "Apollo Jõulukalender" tähendab seda, et kuni aasta lõpuni on Apollos iga päev üks päevapakkumine! Tegemist on uue tootega, millel on üheks päevaks tehtud erihind, mis kehtib ainult sel päeval ja ainult Apollos. 

Päevapakkumised on väljas kõikides Apollodes ja infot saab ka kampaanialehelt ja Apollo Facebook`st, kus iga päev loosime välja ühe auhinna ja 2. jaanuaril loosime välja peaauhinna – lennupiletid neljale lumisesse Viini.

Registreeru mängu SIIT!


Muretut lähenevat jõuluaega!